Keď sa dvaja ľudia stretávajú a niečo k sebe cítia, tak je logické, že od toho aj niečo očakávajú. No sú situácie, kedy sa toto randenie nekončí vzťahom. A nie je to až také zriedkavé. Vieš, aké dôvody stoja za tým, že sa tvoj takmer vzťah skončí ešte predtým, než sa stane oficiálnym? Tu je 6 najčastejších:

1. Pretože on začne randiť s niekým iným

Predpokladala si, že v tom čase si jeho jedinou. Že ty si žena, ktorej venuje svoj voľný čas, s ktorou sa mazná, s ktorou spáva. Brala si to ako samozrejmosť, pretože ty by si nikdy nedokázala namotávať viac ľudí naraz. No on to bral očividne inak. A očividne bolo vo vašom takmer vzťahu viac ľudí a jednu z nich mal radšej ako teba.

2. Pretože ťa začal ignorovať

Jedne deň sa správal, akoby ste boli spolu. A deň na to sa začal tváriť, že ťa nepozná. Neodpisoval na správy, nevolal ti, ba dokonca nezdvíhal telefóny. Jednoducho ťa začala ignorovať, bez akéhokoľvek vysvetlenia. Nuž, aj to sa stáva a celkom často.

3. Pretože nebol pripravený na vážny vzťah“

Priznaj sa, koľkokrát si už počula túto vetu z úst chalana, ktorý si mesiac na to, našiel frajerku? Niektorí muži sú zbabelci a nevedia komunikovať otvorene. Nadobudla si pocit, že vaše trávenie spoločného času, dlhé nočné rozhovory, bozky a maznanie, vedú k niečomu viac. No očividne si si to zle vysvetlila, pretože on sa na vzťah ešte necítil. A tak si to radšej ukončila, pretože to, čo ti dával, ti už viac nestačilo.

4. Pretože na to nebol správny čas

Pravá láska je vtedy, keď stretneš tú správnu osobu v tom správnom čase. Občas sa však stane, že aj keď stretneme správnu osobu, ten správny čas nenastal. Napríklad vtedy, keď vieš, že sa jeden z vás musí presťahovať. Možno ste mali veľa iných povinností a na vzťah viac neostal čas. A možno sa daný človek práve nachádzal vo vzťahu s niekým iným. Dôvodov existuje mnoho, no všetky vedú k tomu, že sa to skončilo skôr, ako ste váš vzťah mohli nazvať oficiálnym.

5. Pretože napokon ukázal, aký v skutočnosti je

A vôbec to nebolo také, ako na začiatku. Možno ste sa zblížili natoľko, že si zistila, že s takýmto človekom by si nikdy byť nemohla. Nemohla by si mu veriť alebo sa na neho spoľahnúť. Nehodili ste sa k sebe. Aj keď to on mohol brať, akože si ho bez dôvodu nechala, ty si veľmi dobre vedela prečo.

6. Pretože si ho mala radšej ako on teba

Zo začiatku to bolo vyrovnané, no postupne si sa začala zamilovávať viac a viac. No on ani tak nie a začala si to pociťovať. Ty si bola tá, ktorá niečo plánovala a ty si bola tá, ktorá sa stále snažila. Časom si si však uvedomila, že to nie je dobrý základ pre zdravý vzťah a tak si sa ho radšej pustila.

Zdroj: thoughtcatalog.com

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.