pexels.com

Je veľa možností ako začať s diétou, ktorá bude účinná. Na všetko treba čas, veď predsa trpezlivosť ruže prináša. Avšak niektoré ženy majú tendenciu všetko chcieť hneď, tu a teraz, preto skúšajú rôzne nezmyselné diéty, ktoré vrcholia až do šialených a nezdravých pokusov. 

Spánková diéta

Znie to celkom nevinne, no zdanie klame. Povieš si: „No dobre, tak keď dostanem chuť na nejakú sladkosť, dám si šlofík!“ Ale to nie je primárna podstata tejto diéty. Väčšina ľudí ide až do takých extrémov, že použijú prášky na spanie, aby mohli spať aj niekoľko dní a nemuseli jesť.

www.pexels.com

Mononukleóza na chudnutie

Áno, ide o nebezpečný vírus, ktorý spôsobuje horúčku, bolesti brucha a v neposlednom rade aj znížený apetít. Práve vďaka nemu sa niektoré ženy snažia dostať túto chorobu, aby ich váha rapídne klesala.

 

Čaro gumových macíkov

Napriek tomu, že táto sladkosť nie je považovaná za diétne jedlo, jeho verzia bez cukru už znie inak. Jej zloženie obsahuje taktiež zaujímavé ingrediencie, ako napríklad aj laxatíva. Pri nadmernej konzumácii môže dôjsť až k skutočným účinkom, ktoré nám laxatíva ponúkajú.

zdroj: www.pexels.com

Kapustová polievka 24/7

Stala sa populárnou v roku 1990, kedy ženy zistili, že môžeš zjesť tejto polievky aj za hektolitre a chudneš. Nie je sa čomu čudovať, keďže pri tejto diéte budeš prijímať tak okolo 1000 kalórií denne, čo je polovica z optimálneho denného príjmu.

 

Lyžičková diéta

Vznikla primárne za účelom donútiť ľudí, aby jedli zdravšie jedlá. Čiže len tie, ktoré sa dajú jesť lyžičkou, ako napríklad polievky, jogurty s ovocím a podobne. No všetko má svoje „ale“ a aj tu našli výmyselníci cestu, ako prekabátiť diétu. Namiesto jedenia „zdravého“ jedla požívali puding, ťažké omáčky s ryžou a podobne.

zdroj: www.pexels.com

Káva a jablko

Myslím, že pri tejto diéte nie je treba veľmi vysvetľovať, o čo ide. Jednoducho celý deň piješ toľko kávy, koľko ti hrdlo ráči, kvôli tomu, že ti pomôže schudnúť. No a jabĺk môžeš tiež zjesť neúrekom, pretože tie ti majú dodávať energiu.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieFitness