Cestovanie už nie je len snom, ktorý sme mali pred pár mesiacmi. Až budeš najbližšie hľadať niečo, čo by bolo nádherné a romantické, spomeň si na naše tipy. Pretože toto sú miesta, ktoré by aspoň raz v živote mal navštíviť každý zaľúbený pár!

Amalfi Coast, Taliansko

Taliansko je snáď samotným synonymom slova romantika. Energia, láskaví ľudia, krásne historické mestá, víno, … toto je krajina stvorená pre páry. Dych vám vyrazí napríklad pobrežie Amalfi, ktoré pozná z Instagramu snáď každý. Kombinácia romantickej architektúry, príjemného počasia a mora je zaručeným kľúčom k dokonalému rande.

Istanbul, Turecko

Starobylé mesto a zmes rôznych kultúr robia z tohto mesta výnimočné miesto. Istanbul je rozmanité mesto, ktoré poznáme z rozprávky Tisíc a jedna noc. A práve ako v rozprávke sa budete cítiť, keď budete prechádzať historickými pamiatkami a neopakovateľnými miestnymi trhami. Mešity, vôňa čaju a lampáše všade naokolo. Toto musíte zažiť!

Santorini, Grécko

Santorini sa považuje za azda jednu z najromantickejších destinácii vôbec. Unikátny vzhľad domčekov a tich ypická biela farba pôsobia na ľudí mimoriadne romanticky. Hlavne, ak z neho sledujete západ slnka. Šum mora, teplý vzduch a do ružova sfarbená obloha. Čo viac treba?

View this post on Instagram

Last year we visited together 15 countries, and one of the trips we loved the most was definitely Santorini 🇬🇷 So here’s a look back of our amazing time there 🙌 If you head to herotraveler.com, you can read all about the rooftop views 🤩 the breathtaking sunsets 🌅 the beautiful beaches 🏖 and the fun ATV rides 🛵 do you already have plans for this summer? No? So you should definitely check www.visitgreece.gr and begin to plan your journey! We were thinking of visiting a different island this time 🤔 Have you been to Greece before? ◦ This post has been published in a paid partnership with @visitgreece and @herotraveler. ✄┄┄┄┄┄┄┄┄┄┄┄┄ #Santorini #santoriniisland #greecestagram #Santorin #santorinigreece #unlimitedsantorini #travelcouple #coupletravels #traveltogether #passionpassport #travelingpost #adventureseeker

A post shared by RAQUEL & MIGUEL (@explorerssaurus_) on

Malta

Malta je malý ostrovný štát a ideálna voľba pre tých, ktorý nechcú vidieť iba jedno miesto. Tu toho totiž dokážeš aj za 2-3 dni vidieť naozaj mnoho. Romantické a historické hlavné mesto Valletta, krásne čisté pláže, mestečko Pepka námorníka, dokonca aj typické anglické červené telefónne búdky. Všetko je tak kúzelné!

Maledivy

Maledivy. Každému páru by sme priali takú svadobnú cestu na tomto čarovnom mieste. Azúrovo modrá voda, biely piesok, ticho, sloboda, … stráviť dovolenku vo dvojici na tomto mieste, to je sen mnohých.

View this post on Instagram

Social media calls us influencers… But we don't truly believe on that. We can't say we are influencers when you guys are the ones who influence us the most 🤔 We thought twice of posting this picture (even though it's one of our favorites) cause usually drone shots don't perform that well 🤦‍♀ This means you don't really like this kind of photos, so you influence us not to post them 🙅‍♂ We upload our posts at a certain time, cause we know most of you will be on your phones 📲 So instead of posting while we are on a break and it's actually convenient for us, you influence us to do it at 2am 😴 I wear long dresses all the time although they are not practical at all, cause you girls influence me to do it by saying how pretty they are 👗 We are always kissing, hugging and smiling on our stories cause you influence us to show the "couple goals" side, even when sometimes we are mad at each other or so tired that we just want to cry 😢 We are not influencers, we are influenced 😅 Do you feel most of the time that you are an influencer or that you are influenced? ✄┄┄┄┄┄┄┄┄┄┄┄┄ #travelcouple #meettheworld #travelandleisure #seetheworld #ilovetravelling #travelmood #beachvibes #beachy #maldiveisland #maldiveslovers #traveltagged #bestplacetogo

A post shared by RAQUEL & MIGUEL (@explorerssaurus_) on

Paríž, Francúzsko

Vynechať z tohto zoznamu Paríž, to by bol hriech! Mať na pamiatku fotografiu spod Eiffelovky, to chce snáď každá zaľúbená dvojica. Toto mesto lásky je ideálnou voľbou na párdňový výlet a bez ohľadu na to, aké ročné obdobie práve je. Paríž má totiž svoje kúzlo i v daždi.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.