Zaujímavé profily na YouTube
Instagram/rota152, Instagram/jurajvie

Na YouTube nájdeš rôzne profily, pričom niektoré sú len oddychové a pustíš si ich vtedy, ak chceš totálne vypnúť. Na druhej strane tu máme aj inšpiratívne a edukatívne kanály, z ktorých si môžeš odniesť aj množstvo nových a zaujímavých poznatkov. Vďaka nim sa naučíš niečo nové a čo je najlepšie, tvorcovia ti to podajú úplne pochopiteľne a zjednodušene. 

Vybrali sme 6 kanálov, ktorým by si mala dať rozhodne šancu. Nemusíš pozerať každé jedno video, ale určite si vyberieš niečo, čo ťa zaujme.

JurajVie

Krátke videá nabité množstvom zaujímavostí. Vyber si tému, ktorá ťa zaujíma a vďaka Jurajovi sa dozvieš všetko podstatné. Na výber máš naozaj rôzne oblasti.

Ekonómia ľudskou rečou

Zaujímaš sa o to, čo sa deje vo svete ekonómie a financií, no vie vždy tomu rozumieš? Tento kanál ti poskytne detailný rozbor toho, čo by si mala vedieť, no naozaj takým spôsobom, že to pochopí každý. Navyše sa vždy venuje aktuálnym témam, ktoré hýbu spoločnosťou.

BeWise

Zaujíma ťa veda a to, čo sa deje okolo nás a ako to vzniklo? Na tomto kanáli sa dozvieš zaujímavosti aj o rôznych chorobách alebo závislostiach.

Vědecké Kladivo

Taktiež ide o vedecky zamerané videá, no rozsah tém je trochu širší. Opäť ide o kratšie videá, ktoré si stihneš pozrieť aj pri jedle alebo v MHD. Určite je to lepšie ako neustále scrollovanie.

StartitUp

Zaujímavé rozhovory na najrôznejšie témy. Cestovanie, biznis, známe osobnosti, stačí si vypočuť ten, čo ťa zaujme najviac. Vďaka tomu si môžeš rozšíriť aj svoj všeobecný prehľad, lebo okrem rozhovorov tu nájdeš aj najnovšie správy z domova a zo sveta.

Be beauty with Katy

Na záver tu máme niečo zo sveta kozmetiky. Katka je vyštudovaná chemička, preto ti na kozmetiku ponúkne trochu iný pohľad než bežné beauty blogerky. Jej videá sa rozhodne oplatí sledovať.

A ktoré profily na YouTube rada sleduješ ty? V našom staršom článku nájdeš aj svetové celebrity, ktoré majú vlastné kanály. Vedela si to o nich?

Viac z kategórieLife