Instagram/nastjastasia

Tešíš sa na každé stretnutie s ním

Keď sa máte stretnúť, si nedočkavá, no zároveň aj trochu nervózna. Cítiš motýliky v bruchu a vieš, že keď ho znova uvidíš, všetko bude dokonalé a zabudneš ihneď na problémy, ktoré ťa trápia. Vždy chceš vyzerať čo najlepšie, aby si sa mu páčila, tak si dávaš záležať na tom, ako sa oblečieš a namaľuješ.

Je prvá osoba, ktorej sa zdôveríš

Ak sa ti stane niečo pekné alebo zlé, on je ten, komu sa zdôveríš ako prvému. Vieš, že ťa vypočuje, poradí ti alebo ťa bude chcieť utešiť. Pokiaľ sa medzi vami vybudovala takáto dôvera, je to veľmi dobré znamenie.

Chceš ho zoznámiť s priateľmi a rodinou

Vieš, že je a aj bude súčasťou tvojho života, preto by si ho rada predstavila aj svojim najbližším. Nebojíš sa toho, ako by ho zobrali, pretože vieš, že si budú rozumieť. A hlavne ak budú vidieť, aká si šťastná, budú sa tešiť s tebou.

Vidíš ho vo svojej budúcnosti

Ak premýšľaš nad tým, čo bude s tvojím životom o pár mesiacov či rokov, v tých snoch vidíš aj jeho. Ak by si ho nemilovala, nebrala by si to ako samozrejmosť. Je už len na vás dvoch, či sa tieto tvoje vízie naozaj naplnia. Zatiaľ to vyzerá viac ako sľubne.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieDating