Instagram/nastjastasia

Láska na prvý pohľad v reálnom živote existuje len zriedka, nestáva sa tak často ako v romantických filmoch. Najskôr musíš toho druhého trochu spoznať, aby si zistila, či je to ten pravý, s ktorým by si chcela prežiť najbližšie mesiace, roky či celý život. 

Táto fáza spoznávania môže trvať niekoľko dní, týždňov alebo pokojne aj mesiacov. Nestane sa to zo dňa na deň, že by si si povedala, že ho už ľúbiš. Niekedy si to uvedomíš až neskôr, pričom prehliadaš jasné znaky toho, že to tak je.

Ak chceš zistiť, či si sa do neho už zamilovala, týchto 6 vecí ťa rozhodne prezradí. 

Si dobre naladená a stále sa usmievaš

Všetko je zrazu krajšie a ty nevstávaš ráno s mrzutou náladou. Vždy máš potrebu usmievať sa, si dobre naladená a svoju radosť chceš šíriť aj medzi ostatných. Nenecháš sa rozhodiť problémami tak, ako kedysi. Všimli si to dokonca aj ľudia v tvojom okolí a pýtajú sa ťa, čo s tebou je, že si tak šťastná. Je to jasné, vo vzduchu je láska.

Neustále na neho myslíš

Je prvou myšlienkou po zobudení a poslednou pred spaním. Myslíš na neho neustále a niekedy tie predstavy prichádzajú samy. Vždy sa pri tom pousmeješ a predstavuješ si, čo asi robí. Čakáš, kedy sa ti konečne ozve a keď ti cinkne mobil, si šťastím bez seba.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieDating