Alfa žena pôsobí dominantne. Má v sebe vášeň, ambície, motiváciu, charizmu a akúsi vnútornú silu, ktorá ju poháňa dopredu. Miluje obdiv, dokáže si každého získať svojím vystupovaním a šarmom. Žena, ktorá riadi svoj život a má ho pevne v rukách. Dokáže uspievať v každom smere.

Ako alfa žena zvládaš každodenný život bravúrne. Dokážeš očariť človeka jedným pohľadom, získať si ho a siahnuť až sa samý vrchol. V oblasti vzťahov je tvojím prínosom osoba, ktorá spĺňa niekoľko bodov a obohacuje ti život. Ak chceš vedieť, či patríš k silným alfa ženám aj ty, tak je pre teba príznačných týchto 6 bodov.

1. Nezávislosť

V postavení alfa ženy sa považuješ zväčša za najvyššiu prioritu. Je to istá pýcha, hrdosť, kde oceňuješ nezávislosť z dôvodu, že si strávila svoj život zmýšľaním a vedením za tým, čo chceš a ideš si pevne za tým. Si odhodlaná a motivovaná. Napriek svojej charizme nechceš jednosmerný vzťah, práve naopak. Potrebuješ niekoho, kto ti pomôže vo svojom rozhodnutí a bude rešpektovať stanovené hranice.

Zobraziť celú galériu (8)
zdroj: unsplash.com

2. Rešpekt

Rešpekt je tabu. Preto potrebuješ partnera, ktorý ťa rešpektuje a verí v tvojich voľbách a rozhodnutiach. Môžeš mať aj isté prchavé chvíle. Nie však arogantným spôsobom, vieš čo si zaslúžiš. Zaslúžiš si rešpekt, ktorý doslova miluješ a potrebuješ hlavne od mužskej spoločnosti.

3. Dobrodružstvo

Žiadaš od svojho partnera, aby ťa istým spôsobom napadol. Napadnutie v zmysle istého vzrušenia, dobrodružstva, skúšanie novej rutiny. Netúžiš po mužovi, ktorý ťa nudí. Práve naopak bažíš po dobrodružstve.

4. Čestnosť

Vo vzťahu potrebuješ poctivosť. Vieš, že ak s tebou niekto zamáva, zamávaš s ním tiež. Vieš, aký je tvoj čas a čo urobiť vo chvíli, keď to škrípe. Tento vzťah je menej odpúšťajúci než u inej ženy.

Zobraziť celú galériu (8)
zdroj: unsplash.com

5. Smiech

Alfa žena je známa dominanciou nielen vo vzťahoch, ale aj v zamestnaní. Tvrdo pracuješ, ale rovnako sa aj rada zabávaš. Po vyčerpávajúcom dni tvojou čerešničkou na torte je niekto, kto zlepšuje každodenné starosti a vnáša dobrú náladu a smiech. Ak má muž zmysel pre humor je to len plus, pretože dokáže ťa zabaviť a zabudnúť na starosti. Ak si našla práve tohto partnera, ktorý ti dodá náladu a ty mu opätuješ úsmev, drž sa ho.

6. Zodpovednosť

Máš názory, ktoré sú dosť silné a nezávislé, čo však nemusí znamenať, že máš pravdu nad všetkým. Potrebuješ partnera, ktorý ti povie veci mimo riadku, povie a uvedie ťa smerom tak, aby si pochopila, čo je kedy správne. Potrebuješ muža, ktorý má dostatočnú sebadôveru a zodpovednosť. Je veľmi dobré, ak sa s partnerom dopĺňaš v rozhodovaní. Pamätaj však, že niekedy treba urobiť kompromis a zjemniť. V postavení alfa ženy budeš vždy jeho bohyňou.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.