unsplash.com

Sestry sú vždy nerozlučná dvojica. Nech sa stane čokoľvek, vždy sa to vie vyriešiť. Či už požičaním oblečenia alebo iným druhom služby. 🙂

Mať sestru je však niekedy aj veľmi ťažké. Väčšie hádky môžu trvať dlhšie než by si čakala a na to, aby sa sesterský vzťah upravil, potrebuješ oveľa väčší kaliber ako oblečenie, ktoré jej požičiaš.

Tu je 6 dôvodov, pre ktoré sa budete mať so sestrou navždy v láske, nech sa stane aj tá najväčšia pohroma sveta.

  1. Príde za tebou, aj keď zrovna nemá dobrý deň – ak potrebuje radu, beží za tebou. Vtedy nezáleží na tom, či ste pohádané alebo nie. Vie, že sa na teba môže spoľahnúť a nikdy by si jej neporadila zle. Možno jej nakoniec tú náladu aj vylepšíš.
    zdroj: Photo by Felipe Bustillo on Unsplash.com
  2. Rieši s tebou každého muža, o ktorého má záujem – naozaj, rieši s tebou úplne všetko o mužoch. Či už je to len objekt záujmu alebo potenciálny partner. Vždy vieš všetko prvá.
  3. Nenahneváš sa ani keď si požičia tvoj obľúbený kúsok oblečenia – máš ju tak rada, že by si sa na ňu nemohla hnevať ani v takejto situácii. Keby ti to spravila kamarátka alebo aj mama, hneváš sa. No na sestru nedáš dopustiť.
  4. Aj keď sa na ňu hneváš, vždy jej upravíš obočie a make-up  – možno ťa naštvala cez deň alebo neurobila niečo, čo si chcela. Na to jej obočie sa však nedá dívať a chceš, až ho má upravené. Záleží ti na nej.
  5. Na darčeky v rodine sa vždy skladáte spolu – či už z dôvodu, že vás to potom vyjde lacnejšie alebo preto, aby ste nemuseli veľa vymýšľať. Toto gesto znamená, že ste zohraná dvojica a ide vám to skvele.
  6. Vždy keď si to môžete dovoliť, chodíte na dovolenky spolu – prečo by ste mali brať svojich frajerov, keď si spolu rozumiete a chcete, nech je to dámska jazda? Žiadny rok ju nevynecháte a čoraz viac to upevňuje vaše puto.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieLife