unsplash.com

Lev:

Je neodolateľný a príťažlivý, v práci je uznávaný a vždy chodí štýlovo oblečený. Je to najsilnejšie a najdominantnejšie znamenie zverokruhu. Jeho láska môže byť výnimočná ale taktiež niekedy aj majetnícka. Je to inšpirujúci muž, ktorý vie, ako si má získať ženu Vo vzťahu by malo byť veľa záujmu o druhú osobu, no zároveň by si mala Levovi poskytnúť dosť voľnosti a pokojnosti. Je nespútaný a často krát je ako vietor, fascinujúci.

Je nesmierne vášnivý a zmyselný. Lev chce vo vzťahu dokázať partnerke ako veľmi ju miluje preto je niekedy až priveľmi žiarlivý. Ak ho však necháš, aby sa o teba postaral, vytvorí ti harmonický a pokojný domov, kde sa zakaždým rada vrátiš. No nezabúdaj ho občas aj pochváliť a povedať mu, aký je to úžasný muž. Levi si na to potrpia.

A prečo sa tak často zamilujú ženy do Levov? 

… pretože sú húževnatí, 

… pretože sú, energetický a majú zmysel pre dobrodružstvo,

… pretože radi súperia a bojujú o srdce žien,

… pretože sa vedia rozhodovať, 

… pretože sú nezastaviteľní, 

…pretože majú zdravé sebavedomie a čokoľvek si oblečú vyzerajú fantasticky. 

zdroj: unsplash.com

Lev je však veľmi rád stredobodom pozornosti a tak, ak ti nevadí že budeš často „hrať druhé husle“, je to v poriadku. No nemala by si v tomto vzťahu zabúdať aj na seba. Muži v znamení Leva sú umelecky a spoločensky založené osobnosti a tak tu nebude núdza o kultúru. Raz ťa zoberie do divadla, inokedy pôjdete na výstavu obrazov a niekedy sa zastavíte len tak na koncert.

Bude sa sťažiť o to, aby si nič nechýbalo a bude udržiavať tradície. Lev je mnohokrát srdečný a aj jeho povaha hovorí o viac dobrých ako zlých vlastnostiach, no o túto lásku sa taktiež budeš musieť veľa starať. Spolu môžete založiť napríklad charitatívnu činnosť alebo si každý týždeň naplánovať aktivity.

Ver mi, Lev sa bude snažiť, aby tá vášeň z vášho vzťahu nezmizla. 

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieDating