Dvojica pri mori pri západe slnka
Unsplash/Nathan Dumlao

Zabudnúť na svojho bývalého partnera nie je vôbec jednoduché, aj keď sa nám mnohí ľudia snažia tvrdiť opak. Niekedy je to dokonca tá najťažšia vec, ktorú musíme urobiť. No čo v prípade, ak sa nám to nedarí a stále na neho musíme myslieť? 

Ak nevieš zabudnúť na svojho bývalého, najčastejšie sa to deje kvôli jednému z týchto 6 dôvodov. 

Máš ho stále na očiach

Sleduješ ho na sociálnych sieťach, aj keď dobre vieš, že by si to nemala. Stretávate sa, pretože máte spoločných priateľov alebo bývate blízko, takže na seba môžete kedykoľvek natrafiť. Hovorí sa, že zíde z očí, zíde z mysle. U teba to v tomto prípade nie je možné a o to náročnejší je celý ten proces.

Ešte ho miluješ

Váš vzťah ukončil on a ty si sa cez to ešte nepreniesla. Ešte stále ho ľúbiš a bolí ťa každá myšlienka a spomienka na neho. Aj keď je to jedno z najväčších klišé, čas naozaj lieči a pomôže aj tebe. Len musíš vydržať a byť trpezlivá.

Pamätáš si len to pekné

Po rozchode si ako keby vytesnila zo svojej pamäte všetko zlé, čo ste spolu prežili. Nespomínaš si na tie hádky a trápenie, ktoré si prežívala. V spomienkach máš len tie pekné okamihy, kedy každý videl, ako sa ľúbite a nikto to nespochybňoval. Nemala by si si takto klamať. Nerobí ti to dobre. Pre nejaký dôvod ste sa predsa rozišli.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieDating