Žena pozerá hore k oblohe
Pexels/YURI MANEI

Stretnúť dokonalého partnera je dnes naozaj náročné. Ľudia sa za posledné roky zmenili, vzťahy sú krátke a láska rýchlejšie vyprchá. Ak si už dlhší čas sama, nemusí to byť len kvôli týmto veciam. Dôvody, prečo nevieš nájsť lásku, sa totiž môžu ukrývať aj v tebe. 

Konkrétne sa môžete pozrieť na 6 skrytých príčin toho, prečo si ešte nenašla svoju spriaznenú dušu. Aj keď z toho viníš osud, radšej by si sa mala pozrieť do svojho vnútra. Môžeš si v tom brániť ty sama.

Nie si vyrovnaná sama so sebou

Určite si už počula o tom, že pokiaľ nebudeš mať rada samu seba, nebude ťa môcť nikto skutočne milovať. A je to naozaj pravda. Tvoje nízke sebavedomie ti bráni v tom, aby si bola so sebou spokojná. Tieto negatívne emócie zo seba doslova vyžaruješ, preto sa nečuduj, ak tým k sebe nikoho neprilákaš.

Stále máš pochybnosti o tom, že by si sa niekomu mohla páčiť a ak by sa aj niekto našiel, svojou neistotou a neustálym podceňovaním sa, ho od seba odplašíš.

Sústreďuješ sa na iné veci

Láska pre teba nie je momentálnou prioritou. Viac sa sústreďuješ na svoju kariéru, osobnostný rozvoj, spoznávanie sveta alebo na čas strávený s rodinou a priateľmi. Na tom nie je nič zlé, no nezabúdaj na to, že láska si vyžaduje pomerne dosť času. Ak nie si ochotná obetovať niečo, čomu venuješ svoju pozornosť, nikoho si nenájdeš.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieDating