Byť single vôbec nie je pohroma. Je to čas, ktorý by si mala využiť efektívne a ktorý ťa môže posunúť na inú úroveň a taktiež sa ti môže zmeniť život. Toto je 6 dôvodov, prečo je super byť single. 

Cestuj! Naplánuj si solotrip. Odíď na istý čas preč, choď na výmenný pobyt, spoznávaj nové mestá a spoznaj nové kultúry. Kedy budeš mať viac času na cestovanie, ak nie teraz?

Rande sama so sebou. Choď na dobrú večeru, kúp si kvety. Podporuj sa v tom, čo robíš, váž si samu seba. Staraj sa o seba a uvedom si, že najlepší vzťah, aký musíš mať, je vzťah sama so sebou. Ver, že ti to zmení život.

Spoznaj samu seba. Je najvyšší zistiť, s kým si 24 hodín denne a kto vlastne si. Zistiť kto si je maximálne potrebné pre tvoj život. Žiaľ, nie všetci na to máme dostatok času a niekedy sa viac prispôsobujeme ostatným, ako by sme nasledovali svoje vlastné želania.

zdroj: unsplash.com

Vytvor si vlastné pravidlá a makaj na sebe. Ak si vždy chcela niečo dokázať alebo sa posunúť v tvojej kariére, momentálne je na to najlepší čas. Zamakaj na veciach, ktoré si vždy chcela dosiahnuť. Zmeň prácu, ak so starou nie si spokojná a využi svoj potenciál naplno.

Nájdi si nejaké hobby. Ak nevieš čo s voľným časom, zapíš sa na rôzne krúžky, kurzy alebo si nájdi šport, ktorý ťa bude baviť. Taktiež máš už konečne čas na tu hŕbu neprečítaných kníh a ani ten kurz varenia už nie je taký zlý nápad.

Tráv viac času so svojimi priateľmi. Už nikdy nebudeš mať toľko času na svojich priateľov ako teraz. Vymysli spoločné výlety, opekačky, kino, dobré rozhovory, nočné jazdy autom po meste či len také flákanie sa. Priatelia sú veľmi vzácni, preto sa obklopuj len tými pravými.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.