Je to tak. Aj keď si to priznajú iba máloktorí, aj ty máš možno skúsenosť s tým, že čím si bola milšia, lepšia, prítulnejšia,“ sladšia“, tým to začalo viac haprovať. Ja mám takú skúsenosť určite a nie len jednu, takže naozaj na tom čosi bude. Prečo to tak sakra je, že čím sa viacej snažíš, tým to je s tebou a chlapmi viac na houby?

Odzadu.sk
Staň sa blogerkou

Nenapíšem žiadnu novinku, keď uvediem, že chlap je od prírody LOVEC. Ako pred miliónmi rokov lovil potravu, dnes loví peniaze. A ženy. Zaujme ho objekt, rozhodne sa pre lov. Týmto sa spustí akcia, ktorá muža drží pri živote. Doslova. Keď už ulovil, ide ďalej. Musí. Tak je naprogramovaný. Musí rozsievať semeno do čo najviac samíc.

Prečo nie s jednou ženou, pýtaš sa? Odpoveď je LOVECKÝ INŠTINKT. Chlapa skôr či neskôr prestane zaujímať jeho manželka, frajerka, milenka aj kamarátka s výhodami. V tomto prípade to funguje asi tak, že čo je doma, to sa nepočíta 🙂 Prečo? LOVECKÝ INŠTINKT. Vyššie spomenuté ženy sú už ulovené a teda nepredstavujú žiadne riziko a dobrodružstvo, ktoré muž potrebuje k udržaniu svojej mužskosti.

screen-shot-2016-11-12-at-5-25-47-pm

thoughtcatalog.com

Muži nemajú radi dobré ženy hlavne z týchto dôvodov:

  • Dobráčka nedáva seba na prvé miesto a to je chyba. Základná. My ženy totiž mužov zaujímame najprv fyzicky až potom srdcom, prípadne inými orgánmi. Dať seba a starostlivosť o seba na prvé miesto, až tak všetko ostatné, je tá najdôležitejšia vec.
  • Chlapi očakávajú, že dobré ženy budú dobré aj v posteli. Dobré, rozumej bez fantázie a vášne. Zlé dievčatko je predsa len iná káva. Aj keď v tomto prípade dosť často platí, že tichá voda brehy myje, ale to už je iná téma…
  •   U dobrých žien chlapom chýba arogantnosť a drzosť, čo sú vlastnosti, ktoré v rozumnej miere sú veľmi sexi.
  • Dobrou ženou si je chlap istý a byť si istý, to je to posledné, čo muž dobyvateľ chce! Chýba akcia a dobrodružstvo.
  • Pri dobrej žene chýba tajomstvo. Tam, kde všetko poznáme, nie je čo objavovať a teda je tam NUDA, NUDA, NUDA. A chlap, ako už vieme, potrebuje k životu akciu.
  • Dobrá milá a starostlivá žena pripomína mužovi, teda aspoň by mala, jeho matku. A čo si ty, jeho žena, milenka či matka??… No tak vidíš.Byť zhovievavá a tolerantná aj v prípadoch, kedy by si ten tvoj zaslúžil úplne iný prístup, je najistejšia cesta k tomu, aby si ho začala nudiť.

Fáza zamilovanosti, kedy v tebe vidí bohyňu pominie rýchlo. A potom sa ide…LOVIŤ, hľadať inú bohyňu, neostane predsa pri jednej.

To je to tajomstvo, prečo vzťahy zlyhávajú. To je to, prečo manželstvá nefungujú a ak áno, tak zväčša iba naoko (dá sa to totiž vyriešiť ľahko tak, že chlap ostáva so svojou dobrou žienkou, no sníva, prípadne aj spáva s mrchou).

My ľudia máme ten problém, že nie žeby sme nevedeli, čo chceme, ale nevážime si to, čo máme doma, v robote, v sebe. Nevážime si čo máme, dokým o to neprídeme. Všetko, čo nie je naše, je neskutočne príťažlivé v porovnaní s tým, o čo nemusíme bojovať. Berieme veci a hlavne ľudí ako samozrejmosť.

Chcela som ti navrhnúť, aby si ku chlapom nebola dobrá žena a to isté som si zaumienila aj ja. Ale nie som si istá, či je to dobrý nápad, ísť proti sebe. Dôležité je, aby si ty bola so sebou spokojná. Či už dobráčka alebo mrcha.  Ty sa maj rada. A na to, čo majú radi chlapi, kašli. Sami to totiž nevedia dokonale.