Môže existovať vzťah a láska bez chémie? S najväčšou pravdepodobnosťou nie. Ak jeden druhého nepriťahujete a nemáte ani len pocit, že by to mohol byť ten pravý, asi niekde nastala chyba.

Týchto 6 znakov je jasným dôkazom, že to nemá zmysel a len s ním strácaš čas. Zbytočne sa budeš aj snažiť. Ak tam chémia nie je hneď od začiatku, len veľmi ťažko by ste ju neskôr vybudovali.

Aj ty zažívaš pri novom objave tieto veci?

Nemáte sa o čom rozprávať

Ak medzi vami viazne konverzácia, mohli by ste mať problémy aj v budúcnosti. Na začiatkoch sa dvojica ešte spoznáva a rozhovory by mali plynúť tak jednoducho, že sa dokážete prerozprávať aj niekoľko hodín. Ak to z vás ide ako z chlpatej deky, snaženie bude márne.

Nemáte nič spoločné

Ani niektoré dlhodobé páry nemajú spoločné záľuby, pretože sa postupom času zmenili. Ak vás však nespája nič hneď od začiatku, ťažko by ste hľadali spoločnú reč. To platí aj o rozdielnom zmysle pre humor alebo plánoch do budúcnosti.

Keď ste spolu, čas sa vlečie

Ak si s niekým, s kým chceš byť a s kým ti je dobre, hodina ubehne tak rýchlo, že máš pocit že prešla len minúta. Ak máš ale opačný problém, nemala by si to takto siliť. Nemôžeš si predsa sadnúť s každým.

Neviete si pozerať do očí

Ak medzi vami nie je chémia a neiskrí to medzi vami, môžete mať problém udržať očný kontakt. Buď sa nedokážete pozrieť do očí toho druhého vôbec, alebo po krátkej chvíli odvrátite zrak. Panujte medzi vami nedôvera a neúprimnosť.

Problémy pri bozkávaní

Iskry by mali lietať hlavne pri prvých bozkoch. Ak si však znechutená a čakala si od jeho pier a jazyka niečo viac, tvoje sklamanie môže ovplyvniť veľa vecí. Rovnaká nekompatibilita by mohla nastať aj pri milovaní. Načo to zbytočne riskovať.

Nemôžeš byť pri ňom sama sebou

Ak nájdeš toho pravého, nemusíš sa pred ním na nič hrať a môžeš byť sama sebou. Pri mužovi, kde chýba chémia a príťažlivosť, to také jednoduché nie je. Bojíš sa, čo môžeš a nemôžeš povedať, aby si nepokazila dojem ešte viac. Myslíš si, že ak sa zahráš na niekoho iného, bude to medzi vami ľahšie. Nuž, nebude.

Ak si sa v týchto bodoch našla, naozaj by si to nemala siliť a tento vzťah (teda začiatok vzťahu) by si mala ukončiť. Zbytočne sa budete trápiť. Ak to tam nie je hneď, je viac než jasné, že ten pravý to nebude. Radšej hľadaj niekde inde.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.