Rok 2018 nebol pre všetkých tým najlepším. Pre mnohých bol plný výziev i sklamaní. Podľa astrológie sa však v roku 2019 karty premiešajú a tentokrát bude osud priať 5 znameniam, ktoré sa môžu tešiť na to, čo im nový rok prinesie. Ktoré to sú?

Lev

Bez ohľadu na to, či ti práve šťastie praje alebo nie, môžeš si byť istá, že vždy budeš hviezdou všetkých znamení. Je jedno v akej situácii sa ocitneš, nájdeš si spôsob, ako sa dostať do žiare reflektorov. A pritom na to nemusíš vynakladať ani veľa úsilia. Rok 2019 nebude perfektný, ale tvoje odhodlanie a sebadôvera ťa ním ľahko prevedie. Prekonáš nepriazeň a užiješ si výsledky svojej tvrdej práce.

Strelec

Si jedno z najdobrodružnejších znamení zverokruhu. Máš kreatívnu myseľ a preto sa nemusíš v žiadnom smere obmedzovať. A práve tvoja prirodzená zvedavosť ti v tomto roku prinesie veľa úspechu. Vďaka nebojácnosti na teba čaká životná príležitosť.

Panna

Rok 2018 nebol k tebe láskavý. Tvoje šťastie sa však tento rok obráti. 2019 si pre teba pripravil veľa emocionálneho i fyzického naplnenia. Nájdeš si čas na upevnenie vzťahov, ktoré pre teba veľa znamenajú. Taktiež spoznáš ľudí, ktorí tvoj život obohatia. Dokonca hviezdy hovoria aj o láske. Stačí mať otvorené srdce i myseľ.

Škorpión

Ak si hľadala partnera, s ktorým môžeš vybudovať silný a dlhodobý vzťah, mala by si vedieť, že na teba čaká v tomto roku. A ani nebudeš dlho čakať. Buď to bude iskrenie medzi tebou a starou známosťou, alebo niekto úplne neznámy. Tak či onak, bude to svieži závan lásky v tvojom živote.

Ryby

Aj na teba sa usmeje šťastie v podobe lásky. Avšak na rozdiel od Škorpióna si budeš musieť trocha počkať. Taktiež budeš musieť vyjsť zo svojej komfortnej zóny, pretože sa zjaví znenazdajky v situácii, ktorá sa nedá predvídať. V novom roku preto nechaj prevládať tvoju dobrodružnú stránku!

 

Zdroj: relrules.com

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.