Ľudí vo všeobecnosti rozdeľujeme medzi introvertov a extrovertov. Zatiaľ, čo prvá skupinka si samotu doslova užíva, tá druhá potrebuje prítomnosť iných ľudí. V spoločnosti sa cítia viac ako dobre, a od toho sa odvíjajú aj ich sociálne schopnosti. Nasledujúce znamenia sú v kolektíve veľmi obľúbené, pretože prítomnosť ľudí je to, čo milujú.

Blíženci

Blížencovi patrí zaslúžená prvá priečka. Ich sociálne schopnosti sú na vynikajúcej úrovni, pretože sa dokážu porozprávať v podstate o všetkom. Milujú rôznorodé konverzácie a tak vždy hľadajú zaujímavých ľudí, s ktorými by ich mohli viesť. Spoznávanie nových ľudí ich nabíja energiou. Bez rodiny, či priateľov po ich boku sa veľmi rýchlo začnú cítiť osamelí.

Zobraziť celú galériu (7)
zdroj: unsplash.com

Lev

Lev sa narodil preto, aby zažiaril. A drží sa toho statočne, pretože všade kam vojde na seba upriami pozornosť. V spoločnosti je veľmi často obklopení ľuďmi, ktorí s nadšením počúvajú, čo hovorí. Lev je tak trochu závislí na obdive a pochvale od ľudí, s ktorými sa baví. Vďaka jeho silnej charizme ho však dosiahne veľmi ľahko.

Váhy

Vládnucou planétou Váh je Venuša – planéta flirtu. Vďaka tomu má v sebe špeciálnu schopnosť ľudí očariť. Jeho sociálne schopnosti mu pomáhajú získať si ľudí na svoju stranu. Ak je človek narodený v znamení Váh nezadaný, netrvá dlho a rýchlo si k sebe niekoho nájde. Okrem toho má však kvalitné priateľstvá, na ktoré nezabúda aj keď je vo vzťahu.

Zobraziť celú galériu (7)
zdroj: unsplash.com

Kozorožec

Kozorožec nemá rád samotu, no z iných dôvodov ako ostatné znamenia na tomto zozname. V spoločenských interakciách totiž vidí perfektný nástroj na dosiahnutie svojich kariérnych cieľov. Party, ktorých sa zúčastní si vyberá na základe toho, akí vplyvní ľudia sa jej zúčastnia.

Vodnár

Vodnár ľudí zbožňuje. Má potrebu zdieľať informácie a nápady, no podobne ako Kozorožec, aj on si vyberá spoločnosť, ktorá mu dá nejaký hlbší zmysel. Preto sa často zúčastňuje dobročinných večierkov alebo podobných akcií organizovaných nejakou politickou stranou. V zásade sa snaží vždy vymyslieť spôsob, akým by mohol svet urobiť lepším miestom.

 

Zdroj: bustle.com

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.