unsplash.com

Všetci chceme skutočnú lásku. Či už trávime čas tým, že ju hľadáme alebo tým, že to nechávame na náhodu. Našim konečným cieľom je nájsť pravú lásku. Chceme, aby s nami niekto prežíval krásne chvíle, aby sme s ním prežívali všetky dovolenkové dni, aby sme si pomáhali a navzájom sa podporovali.

Dnes ti prinášam článok, v ktorom nájdeš znaky, že ste si s najlepším priateľom súdení. 

Plynulá konverzácia

Jedna vec, ktorou si môžeš byť istá je tá, že s ním môžeš hovoriť o všetkom a o každom. Aj veci, ktoré svojej kamarátke nepovieš. A on robí to isté. Tebe povie všetko, vie, že ti môže dôverovať a aj ty jemu. Nemusíte sa obávať, že by ste si niečo vyčítali, pretože to nerobíte.

zdroj: stocksy.com

Môžeš byť sama sebou

Keď si so svojim najlepším priateľom, môžeš byť sama sebou. Nemusíš sa pretvarovať a už vôbec sa nemusíš hrať na niečo, čo nie si. S tvojim najlepším priateľom môžeš jesť pizzu a utrieť si mastné ruky do teplákov. Nemusíš chodiť permanentne namaľová a môžeš pri ňom hovoriť presne to, čo máš na jazyku.

Jeho názory berieš vážne

Nekúpiš si do šatníka nič nové, pokiaľ ti to tvoj najlepší priateľ neschváli. Neurobíš nič dôležité bez toho, aby si sa ho na to neopýtala. Na jeho názore ti veľmi záleží, pretože on rozumie tomu, aká si.

zdroj: unsplash.com

Ochraňuje ťa

Mnohé z nás majú starších bratov na to, aby ich mohli chrániť. Čo je síce pekné, ale čo pre tie, ktoré nemajú bratov ochrancov? Tu prichádza na rad najlepší priateľ. Jeho povinnosťou je chrániť teba a tvoje potreby.

Podporuje ťa vo všetkom

Môžeš pri ňom hovoriť naozaj o všetkom a on tu stále bude. Stále bude sedieť pri tebe a počúvať ťa. Je to preto, pretože má skutočný záujem o to, čo hovoríš. Má skutočný záujem o tvoje sny a ciele.

Zdroj: thetalko.com

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieDating