Pravá a úprimná láska je niečo, čo sa v dnešnej dobe vidí stále menej a menej.

Sme obklopení sociálnymi sieťami, facebook a instagram nás doslova pohltili a namiesto toho, aby sme chodili s priateľom von si píšeme esemesky a posielame fotky. Nie je žiadne tajomstvo, že vzťah po čase spadne do stereotypu a bude mať svoju zabehnutú rutinu. No ak nechceš, aby sa to stalo, musíš sa o svoj vzťah starať a dávať partnerovi najavo, že ho stále miluješ. A to isté by mal robiť aj on.

Dnes si však prinášam článkom, v ktorom zistíš, či ťa tvoj partner ešte stále miluje alebo nie. Ak totiž robí tieto veci, mala by si sa mať na pozore.

1. Kritizuje tvoj vzhľad

Ak začne tvoj partner kritizovať to, ako vyzeráš, môžeš si povedať, že ťa už pomaly prestáva milovať. Nie je s tebou kvôli tomu, že máš peknú tvár alebo oči. Je s tebou preto, lebo si úžasná žena a máš všetky vlastnosti, ktoré sa mu páčia. Váš vzťah by nemal byť o vzhľade.

2. Diskutuje tvoje nedostatky a stále ti podkopáva sebavedomie

Ak ste na večeri s priateľmi a stále si robí z teba srandu alebo má nutnosť neustále ťa opravovať, neustále hovoriť o tom, ako ti niečo nevyšlo alebo že si urobila niečo zle, môžeš si byť istá, že ťa až tak úprimne nemiluje. Pretože takéto témy by pred priateľmi nemal vyťahovať.

3. Nepríjemný postoj k tvojim emóciám

To, ako sa k tebe človek správa ukazuje to, ako veľmi ťa má rád. Ak sa tvoj priateľ nevie vcítiť do tvojich pocitov, nechápe ťa alebo ti nerozumie, keď sa niekedy cítiš zle, jeho láska ochladla.

4. Žiarlivosť

Predtým, ako budete spolu vo vzťahu bude žiarliť, pretože si ťa bude chcieť získať. Zdravá žiarlivosť je prijateľná, ale ak ťa musí kontrolovať na každom kroku a keď prídeš domov čaká ťa výsluch, toto nie je zdravé.

5. Vytratia sa jemné slová

Slová ako „záleží mi na tebe“, „mám ťa rád“, „chcem, aby sa to páčilo hlavne tebe“ sa dobre počúvajú a ak chceš mať spokojný vzťah, nemali by sa nikdy vytratiť. Ak sa to stalo, stráca o teba záujem.

 

Zdroj: culturehook.com

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.