Nie všetky ženy naozaj sú anjelici a milujúce stvorenia. Bohužiaľ, niektoré ženy nie sú sladké a nevinné ako vyzerajú navonok. No ľudia sú všelijakí a je len na nás, ako to prijmeme. Prinášam ti  5 znakov, vďaka ktorým zistíš, že by si sa vo svojom vzťahu mala správať inak, pretože si to možno neuvedomuješ, ale so svojim partnerom iba manipuluješ. Ak sa, milá žena, v tomto spoznáš, prosím, snaž sa všetko napraviť a byť aspoň trochu vľúdnejšia aj na mužov, o ktorých nemáš záujem. 

1. Nezavoláš ako prvá, ani nenapíšeš ako prvá. A to nikdy!

Väčšina žien, ktoré poznám, chcú pozornosť muža. Chcú vedieť, či mu na nej záleží a ani za svet sa neozvú ako prvé. Aj keď na neho myslia, aj keď by ho chceli pozvať von, no čosi im našepkáva, že majú čakať. No ak ti na ňom záleží a máš ho rada, nie je hanba sa niekedy ozvať ako prvá. Ver mi, on sa poteší rovnako ako ty.

2. Ak chce ísť muž von, si stále zaneprázdnená

Vždy si buď vonku so svojimi priateľmi, alebo máš veľa práce alebo momentálne nemôžeš telefonovať a vyhýbaš sa mu. Toto je jasný dôvod, že tvoj partner pre teba nie je prioritou.

3. Máš určenú hodinu, kedy už naozaj neodpovedáš ani na správy na facebooku

Vyhovoríš sa, že ideš spať, ale pritom stále odpisuješ svojim kamoškám. Tvoje pravidlo je, že neodpíšeš po ôsmej hodine večer. Partner pre teba nie je moc dôležitý a večer sa ozveš len vtedy, ak sa nudíš a nikto iný ti nepíše.

4. Obviňuješ zo všetkého len jeho a nič nie je tvoja vina

Myslíš si, že váš vzťah je možno dokonalý, ale zakaždým, keď sa niečo stane, automaticky to musí byť len jeho vina a všetko spôsobil on. Nevieš si priznať pravdu a nechceš prebrať zodpovednosť sa svoje konanie.

5. Máš priveľa mužských priateľov a nebojíš sa flirtovať

Aj keď randíš s niekym iným. Dokonca si taká odvážna, že flirtuješ s cudzími aj na verejnosti. Dávaš tým najavo, že ti na tvojom priateľovi až tak veľmi nezáleží.

 

Zdroj: thoughtcatalog.com

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.