Všetci vieme, že vo vzťahu by sme mali byť úprimní, otvorení, láskaví a najmä ochotní prijať zodpovednosť za svoje činy (či už dobré alebo tie zlé). Napriek tomu sa nájdu ženy, ktoré také nie sú.

Ak sa narodia v týchto znameniach, dokážu vo vzťahu perfektne klamať.

Baran

Táto žena sa nikdy nevzdáva. Keď vie, že vo vzťahu spravila niečo zlé, radšej bude klamať, než by mala povedať pravdu. Uľahčí jej to život, pretože priateľ je stále spokojný a myslí si, že má tú najlepšiu ženu na svete.

Rak

Veselá žena v znamení Raka má veľkú predstavivosť. V každej situácii myslí na to najhoršie, preto sa naučila perfektne klamať. Rodičom a blízkym ľuďom povie pravdu, no vo vzťahu si ju dovolí prikrášliť. Pokiaľ jej na to partner príde, nerobí jej problém rozísť sa s ním.

Váhy

Ako už iste vieš, žena v tomto znamení je veľmi náladová a často mení svoje názory. Celý život sa snaží hľadať rovnováhu a keď sa jej to nedarí, klame. Hoci to nie je dobrá vlastnosť, myslí si, že by svoju polovičku veľmi sklamala, ak by odhalil pravdu.

Kozorožec

Pokiaľ si myslíš, že táto žena má dobré spôsoby, nepoznáš jej pravé ja. Často priateľovi klame, pretože nechce, aby sa o nej dozvedel pravdu. Najčastejšie sú jej klamstvá o tom, čo robila cez deň, s kým sa stretla, s kým ide von alebo ako sa cíti.

Škorpión

Aj keď neklame úplne, zatajovať veci vie dokonale. Najčastejšie tají chlapovi to, koľko minula, kde bola a či si píše so svojimi bývalými. Nehovorí úplnú pravdu a to sa jej raz vypomstí.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.