5 vlastností, ktoré by mal mať muž, ktorý bude ten pravý pre teba a s ktorým by si mala strávť budúcnosť, keď to stretneš a spoznáš.

  1. Zmysel pre humor 

Ak sa vieš s tvojím partnerom vždy na niečom zasmiať, ak ti nechýbajú humorné chvíle v domácnosti, ver mi, je ten pravý. Spoločný humor je veľmi dôležitá vlastnosť, pretože s humorom a vtipom je život ľahší, krajší, spokojnejší a veselší. Ak si našla muža s ktorým máte spoločný humor, vie ťa rozosmiať keď máš zlú náladu alebo vie uvoľniť atmosféru v napätej situácii, gratulujem ti.

2.Úprimnosť 

Dôvera a úprimnosť by v žiadnom vzťahu nemali chýbať. Daj si pozor na to, aby ti neklamal, aby pred tebou neustupoval a aby bola medzi vami stále čistá dôvera. No to platí aj o tebe. Nemôžeš mu klamať, nemôžeš ho podvádzať a musíš byť  k nemu úprimná za každých okolností.

zdroj: unsplash.com

3Nezávislosť 

Správny muž pre teba by mal byť nezávislý. Nemal by visieť  na maminej alebo otcovej peňaženke, nemali by za neho rozhodovať rodiča a určite by mal mať za sebou už čo to vyskúšané. Mal by sa vedieť postaviť na vlastné nohy, pracovať a mal by mať byt. Moderné trendy sú také, že niekedy sa žena stará o muža, ale ty nepotrebuješ maminho miláčika, potrebuješ chlapa, ktorý sa postará o teba.

4.Otvorenosť a rozprávanie 

Rozprávanie. Komunikácia. Toto sú veci na ktorých väčšina vzťahov stroskotá, pretože nevedia medzi sebou komunikovať. Nevedia si povedať veci s ktorými nesúhlasia. Nevedia povedať čo sa im páči alebo nie. Ak sa cítiš zle, povedz mu to, rovnako nech ti to povie aj on. Ak sa ti niečo podarilo, choďte to osláviť. Len komunikujte.

5. Sebavedomosť a vlastné názory 

Ten správny muž pre teba by si mal vedieť stáť za svojím názorom. Nebyť ako chameleón a prispôsobiť sa okoliu. Mal by si vedieť svoj názor obhájiť. Pretože ty ako žena nechceš muža, ktorý bude sedieť v kúte. No pozor na to, aby ti nepresiahlo hranice, musí vedieť, čo je to zdravé sebavedomie.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.