Unsplash/Farrinni
Tento článok je určený pre osoby staršie ako 18 rokov, môže obsahovať sex, nahotu a iný nevhodný obsah pre neplnoletých.


Späť na hlavnú stránku

V každom partnerskom vzťahu je milovanie, a teda intímny život nezastupiteľný. Aj s*x totiž predstavuje hranicu medzi priateľstvom a vzťahom. Kamarátiť sa môžeš so všetkými mužmi, no spať (v ideálnom prípade) dokážeš len so svojím partnerom.

Avšak, aj v tejto oblasti existuje veľmi tenká čiara, ktorú by si nemala prekročiť. Všetko by si totiž pokazila a už by to nebolo také, ako predtým. Máme na mysli vety, ktoré sú pri s*xe nevhodné.

Toto partnerovi nikdy nehovor.

„Už ho tam máš?“

Bohužiaľ, niektorí muži sú obdarení viac, iní menej. Pokiaľ by si mala s týmto problém, rozhodne to nerozoberaj priamo v posteli. Urazila by si ho a navyše by si ho zneistila. Buď by pokračoval ďalej, no bol by mrzutý, alebo by to rovno skončil. Ak ti jeho veľkosť skutočne prekáža, nájdi si radšej nového partnera. Pokiaľ ho miluješ aj s jeho malým kamarátom, zahryzni si do jazyka.

„Môj bývalý bol lepší a aj dlhšie vydržal.“

Porovnávanie je najhoršia vec, ktorú môžeš robiť. Netýka sa to len vzťahu, no aj obyčajného života, pracovného výkonu, detí či kamarátok. Uvedom si, že každý človek je iný. Áno, tvoj bývalý bol v niečom lepší, no keď to medzi vami skončilo, asi to nebola pravá láska. Teraz ťa ľúbi tvoj aktuálny partner, preto by si ho touto vetou urazila.

„Choď si umyť zuby, nemôžem dýchať.“

Správna hygiena je pred milovaním základ. Bez nej by si nemala ísť do postele. Ak na to tvoj partner zabudne, neupozorňuj ho rovno pri výkone. Snaží sa, chce si to užiť a vzrušuješ ho. Keby si z úst vypustila túto vetu, zaskočilo by ho to. Môžeš ju povedať po akcii a nenápadne mu pripomenúť, že by to mal robiť pred každým číslom.

„To si už hotový?“

Už roky vieme, že chlapom sa dostaví uspokojenie rýchlejšie, než ženám. Mala by si však veriť tomu, že sa snaží vydržať čo najdlhšie, ako sa len dá. Nepýtaj sa ho túto otázku, pretože ho môžeš len nahnevať. Nepokaz romantickú atmosféru medzi vami a po milovaní sa k nemu len pritúľ a povedz, že chceš, aby ťa dokončil. Správny muž to urobí bez zaváhania.

„Som tučná a mám celulitídu. Mal by si zhasnúť svetlo.“

Táto veta hovorí o tom, že máš nízke sebavedomie. Samozrejme, raz za čas sa cíti každá z nás nepríťažlivo, no ver nám, že toto do postele nepatrí. To, že máš pár kíl naviac alebo celulitídu, si muž v posteli vôbec nevšíma. Tam si všíma iné veci a chce na teba vidieť. Presnejšie – chce vidieť tvoj pohľad, keď budeš na pokraji blaha. Preto aspoň na malý moment odhoď strach, nechaj zasvietené svetlo a uži si to. Či už máš postavu modelky alebo aj moletky.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating