Keď počuješ „zblíženie“ alebo „intímnosť„, čo to pre teba znamená? Pravdepodobne sex, však? Určite to môže niekdy znamenať aj sex, ale to je len jeden zo spôsobov, ako sa zblížiť so svojim priateľom.

Aká je však dôležitosť aj toho zblíženia, ktoré neznamená sex? Veľmi veľká, naozaj. Preto ti dnes prinášam článok o 5 spôsoboch, ako sa môžeš s priateľom ešte viac zblížiť (bez sexu). 

Maznanie sa

Ak si vo vzťah už dlhšie, je pravdepodobné, že si veľká fanúšička toho, ak sa môžeš so svojim priateľom maznať. Prines deku, vankúše a len sa maznajte. Úprimné pohľady a dotyky prinášajú pocit istoty a budujú dôveru vo vzťahu.

zdroj: unsplash.com

Držanie sa za ruky

Myslíš si, že držanie sa za ruky, je len pre teenagerov? No, tak na to zabudni, pretože je to veľmi efektívny spôsob ako si medzi sebou s partnerom môžete vytvoriť puto. Dotyk ruky je spoločný zážitok, z ktorého sa môžete stať jedným tímom.

Objímanie a bozkávanie sa

Nikdy vo vzťahu nepodceňuj dôležitosť objímania a bozkávania sa. Hoci sa to môže zdať ako maličkosť, tieto veci sú tak silné, že by si sa čudovala. Vďaka objímaniu a bozkávaniu zostávate neustále v spojení. Bozk a objatie, ktoré je priateľské a nie chladné znamená, ako veľa pre teba daný človek znamená.

zdroj: godandman.com

Bozk na plece a pohladenie

Vieš, ako pekne sa tvoj partner musí cítiť, keď ho len tak z ničoho nič pobozkáš na plece a pohladíš ho?  Možno mal ťažký deň v práci, alebo je unavený, alebo sa cíti napätý. Toto je ďalšie veľké gesto, ktoré znamená, že chceš, aby sa tvoj partner cítil pohodlne a relaxoval.

Oddychovanie a pozeranie seriálov

Sledovanie seriálu je najjednoduchšia forma, ako byť večer spolu, keď ste obidvaja úplne vyštavený z dňa. Odlož telefón, vypni počítač, zababušte sa pod deku a vychutnaj si tento čas len s priateľom a obľúbeným seriálom.

 

Zdroj: elitedaily.com

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.