Každá máme dni, kedy sa necítime byť 100-percentné alebo atraktívne, a to je úplne v poriadku. Sú ale veci, ktoré ťa robia atraktívnou pre tvoje okolie bez toho, aby si si to vôbec uvedomila. A toto sú oni!

Vášeň 

Prvá vec, ktorá ťa spraví atraktívnejšou okamžite je, keď hovoríš o svojej vášni. Nie je nič príťažlivejšie ako rozprávať o tom, čo ťa baví, či už je to hobby, šport alebo práca. Je za tým fakt, že si vecou nadšená. Rozprávanie o tom, čo miluješ z teba robí človeka, ktorý sa rád učí novým veciam a má otvorenú myseľ.

Byť láskavá 

Na toto bola dokonca urobená štúdia, ktorá preukázala, že ľudia obľubujú, ba dokonca uznávajú, láskavých ľudí. Malá láskavosť ťa nič nestojí.

Pozitivita 

Byť pozitívna nie je niekedy vôbec jednoduché, ale priznajme si. Po roku 2020 ani jedna z nás viac negatívnej energie nepotrebuje.

Sebavedomie

Nájdi si čas a zamysli sa nad tým, prečo si taká úžasná, čo ťa robí tebou. Nájdi svoje silné stránky a ukáž ich svetu. Neobohatí to len teba, ale aj ostatných.

Zmysel pre humor 

Smej sa, bav sa, neber sa moc vážne. Život je moc krátky na to, aby si robila ťažkú hlavu z vecí, nad ktorými ani možno nemáš kontrolu.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.