YouTuberka a influencerka Jana Hrmová už vyskúšala so svojimi vlasmi všeličo. Po tom, čo si ich spálila, ich dávala dlhé mesiace opäť dokopy. Teraz jej koruna krásy opäť vyzerá výborne a po najnovšej premene doslova žiari.

Ak Janku sleduješ pravidelne, tak vieš, že na svojom Instagrame premýšľala nad tým, že by si dala ryšavé vlasy. Tento názor však veľmi rýchlo zmenila a rozhodla sa pre klasický blond melír. Svojim fanúšikom pridávala fotky z premeny.

zdroj: Instagram/janahrmi

Pochválila sa aj s výsledkom a podľa jej úsmevu môžeš vidieť, že je veľmi spokojná. Sama dokonca poznamenala, že má najlepšie vlasy, aké kedy mala. A nedá sa nesúhlasiť. Aj keď nejde o tak výraznú premenu, Janka vyzerá naozaj veľmi dobre.

zdroj: Instagram/janahrmi

Neskôr sa s novým účesom prihovorila fanúšikom aj vo svojich príbehoch. Pri večernom svetle je farba vlasov trochu skreslená, ale to nemení nič na tom, že jej to s novým účesom veľmi pristane.

zdroj: Instagram/janahrmi

Neskôr dala možnosť položiť jej zopár otázok a jedna smerovala presne k tomu, prečo si nedala ryšavé vlasy. Ak sa pozrieš na fotku zo salónu, určite budeš súhlasiť, že takýto melír jej pristane viac, než ryšavé experimentovanie.

Janka pridala s novým účesom rovno aj príspevok: „NEW HAIR, NEW …? Určite nie MAN 😃 Konečne sa dostávam k mojej prirodzenej farbe vlasov! Včera v @dnjdnabeauty kúzlili a vykúzlili mi takúto nádhernú neutrálnu farbu s blond balayage.🤎Podľa mňa som lepšie vlasy ešte nemala. Čo poviete?“, opýtala sa svojich sledovateľov.

Fanúšikov v otázkach zaujímalo aj to, čo o 27-ročnej Janke ešte nevedia. Prezradila, že v súkromí hovorí veci bez omáčok, čo môže pôsobiť drsne a necitlivo. Neznáša telefonovanie a keď si ľudia nerobia svoju robotu na 100 %. Zároveň miluje vôňu a chuť mäty, vanilky a kokosu.

Možno by si o nej nepovedala, ale tiež má vynikajúcu pamäť na čísla a priestorové videnie. Vedela si o nej všetky tieto veci? O tom, že kokos miluje, hovorila neraz vo svojich videách, no ostatné veci môžu byť prekvapujúce.

zdroj: Instagram/janahrmi

Janka vyzerá v poslednej dobe naozaj vynikajúco

Zdroj: Instagram/janahrmi

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.