Aj muži sú len ľudia a každý robíme chyby. No sú aj veci, ktoré by naozaj nemuseli robiť. Prečítajte si pár prípadov, ktoré nás ženy na mužoch vôbec nepriťahujú.

zdroj: unsplash.com

 

1.Všade bol, všetko videl

Každá žena je spokojná ak má po svojom boku skúseného muža s veľkým prehľadom. No žiadna z nás netúži mať vedľa seba muža, ktorý sa prezentuje ako ten, čo všetko vie a všade bol. Nikoho neustále nebaví počúvať vaše „neprekonateľné“ príbehy a nás tiež nie.

2. Nevhodné oslovenie ženy

Neznášam, keď sa o ženách vyjadrujú ako o „samiciach“ alebo používajú podobné hlúpe výrazy. Sme predsa ľudia nie zvieratá! Takže muži, používajte radšej slovo „ženy“ . Svet bude hneď krajší.

Zobraziť celú galériu (3)
zdroj: unsplash.com
zdroj: unsplash.com

 

3. Prehnane veľké sebavedomie

Na tejto planéte nie si sám a svet sa netočí len okolo teba .
Touto cestou to síce môžeš dotiahnuť ďaleko ale budeš po nej kráčať sám. Všetko nemôže byť iba po tvojom. Musíš si uvedomiť, že ako sa budeš správať k ľuďom okolo seba, vrátane tvojej priateľky, budú sa správať aj oni k tebe.

4. Samurajský copík

Tento trend z pred pár rokov sa ešte stále objavuje v našich slovenských uliciach. Už nie tak často, ale predsa. Tento účes bol síce trendy v čase jeho slávy, no dnes už vôbec nikoho neočarí. Ženy pokladajú tento účes za neatraktívny.

5. Každú by chcel

Toto je jedna z vecí, ktorú ženy na mužoch najviac neznášajú. Ak je to jedna z vašich životných priorít aspoň si to nechajte pre seba, nikoho totiž nezaujímajú trápne reči o tom ako by ste túto dali „dole“ a aké mala tam tá „kozy“ . Takto sa ozajstný muži o ženách nevyjadrujú.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.