Muž, ktorý ťa miluje

Plánuje s tebou budúce aktivity

Nemusí byť hneď reč o tom, kde budete žiť či koľko detí by chcel s tebou mať, ide o malé plány, ktoré vyzerajú nevinne, no sú znakom toho, že s tebou počíta minimálne na dlhé mesiace vopred. Keď už teraz, ešte stále v zime, navrhol, kam by ste mohli ísť v lete na výlet či sa ťa opýtal, či pôjdeš ako jeho partnerka na svadbu jeho sestry, ktorá je aj tak až o pol roka, vieš, že to nie je len zábavka na pár týždňov.

Zoznámil ťa s jeho rodinou

Keď už sme pri tej rodine – ak ich osobne poznáš, či dokonca sa pravidelne aj navštevujete, to je už pozvánka do vážneho a dlhodobého vzťahu. Niektorí muži partnerku „schovávajú“ mesiace, iní to s ňou myslia tak úprimne, že nechcú čakať na to, kým sa konečne spozná s ich rodičmi.

Aj muž si pamätá maličkosti

Ak ťa má úprimne rád a neberie ťa iba ako krátkodobú záležitosť, tak ti to dokáže aj tak, že si zapamätá rôzne maličkosti, či už o tebe alebo o tom, čo si povedala. Dokáže ti, že tvoje slová pre neho nie sú len jedným uchom dnu a druhým von. Prekvapí ťa, keď spomenie niečo, čo si mu medzi rečou prezradila alebo ťa poteší maličkosťou, ktorou ti dokáže, že ťa ako osobu skutočne pozná.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieDating