Muž, ktorý ťa miluje

Začiatok vzťahu, to je jedno krásne obdobie, v ktorom každá z nás verí, že konečne našla toho pravého. Motýliky v bruchu a úsmev na tvári po celý deň, to by sme si želali cítiť už navždy. Lenže, dobre už vieš, že s časom sa všetko mení. A niekedy si už v začiatkoch môžeme všimnúť isté znaky, ktoré nám napovedia, čo môžeme očakávať. Čo s tebou tento muž plánuje?

Väčšina z nás prehliadne výstražné znamenia, ktoré nás majú varovať, že problémy jedného dňa naozaj prídu. Ale potom príde aj niekto, pri kom budú tie znamenia konečne dobré. Našepkajú ti, že toto je muž, s ktorým to nebude iba o krátkom romániku či rýchlo zlomenom srdci, ale o niečom, čo má pevné základy a krásnu vyhliadku spoločnej budúcnosti.

Povedal ti o svojej minulosti

Muži, ktorí nemajú záujem o vážny vzťah, sa ženám nikdy neotvoria. Jasné, občas majú svoje triky, ktorými im chcú zahrať na city, ale sú témy, ktorým sa vyhýbajú. A to najmä, ak ide o ich minulosť – ak v nej zažili trápenie či sklamanie, budú to skrývať, pretože nemajú dôvod vešať im na nos svoje problémy. Keď je ten tvoj k tebe otvorený aj v tomto, vážne ti dôveruje. Čo predstavuje základ, na ktorom možno stavať.

Trávite čas s jeho priateľmi

Keď si súčasťou jeho partie a stretávate sa spoločne, nemáš sa čoho báť. Ak by ťa bral len ako zábavku, nikdy by ťa s nimi ani len nezoznámil, keďže by vopred vedel, že by si sa medzi nimi poriadne nezahriala. A nechcel by, aby do neho priatelia podpichovali.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieDating