Photo by Jenna Anderson on Unsplash.com

Ženy, ktoré si museli prejsť ťažkým obdobím, väčšinou v láske, majú štandardne iné očakávania od svojho budúceho priateľa, ako ženy (dievčatá), ktoré ešte nikdy predtým nemali zlomené srdce. Predsa len, ony už vedia čo očakávať a čo nie, kto za to stojí a kto nestojí ani o slovíčko „ahoj“.

Tu je 5 vecí, ktoré postupne silná žena vždy upraví v svojom pomyslenom zozname, pre svojho budúceho priateľa:

  1. Aby o ňu bojoval a mal stále záujem – väčšinou sa stane, že akonáhle má muž priateľku, prestane o ňu bojovať. Získal si ju a tak si už myslí, že nemusí vynakladať úsilie. Opak je však pravdou. Tá pravá žena si vždy zaslúži, aby jej muž prejavoval lásku a mal o ňu záujem v každej situácii, nie len vtedy, keď ju chce získať.
  2. Aby bol lojálny a vždy pripravený povedať pravdu – nezáleží na tom, aká „horká“ bude tá pravda, vždy je lepšia než lož, ktorá sa nakoniec prevalí a ublíži obom. Silná žena to vie, a preto si na úprimnosti zakladá.
    zdroj: Photo by Igor Rand on Unsplash.com
  3. Aby sa pri ňom cítila bezpečne a nemala pochybnosti – objatie, v ktorom sa žena cíti bezpečne je jedno z najdôležitejších. Vtedy sa cíti chránená a vie, že sa jej nič nestane. Práve to zlomená žena potrebuje, pretože sa už viac nechce popáliť.
  4. Aby sa o ňu staral a preukazoval lásku – táto žena si to naozaj zaslúži. Ak si myslíš, že nie, nemal by si sa o ňu snažiť. Ona si zaslúži celý svet a tak dúfa, že to bude jej budúci priateľ robiť – dokazovať, že za to stojí.
  5. Aby bola pre neho jediná iba jedna žena – pravá žena chce muža, ktorý jej bude verný. Ktorý si bude istý toho, aký poklad v nej má a že sa nedá zlákať na niečo iné. Vie, že muž, ktorý jej bude raz neverný, jej bude neverný stále. No iba muž, ktorý dokáže svoju vernosť, bude mať jej srdce.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating