Ak máš priateľa, ktorého ľúbiš a si s ním šťastná, rozhodne nechceš, aby ťa opustil. Práve naopak, chceš, aby bol s tebou čo najdlhšie a aby bol aj on šťastný.

Dnes som si pre teba pripravila zoznam otázok, ktoré by si sa ho nemala pýtať. Ak sa ich totiž budeš pýtať často, udusíš ho a na niektoré veci už ani nebude mať chuť.

  1. „Plánuješ ma niekedy podviesť?“ – toto nie je dobrá otázka na začiatok rozhovoru. Ak ste spolu začali chodiť, samozrejme, že ťa nepodvedie (ak to je rozumný človek). Touto otázkou mu dávaš najavo to, že mu až tak veľmi nedôveruješ.
    zdroj: Photo by Kevin laminto on Unsplash.com
  2. „Kedy si ma zoberieš?“ – všetko by malo ísť postupne a svadbu, dosť dôležitý krok, by si mala nechať na neho. Ak sa ho to budeš pýtať stále, bude mať pocit, že na neho tlačíš a znechutíš mu celé zásnuby aj svadbu. Ak to s tebou myslí vážne, určite si ťa raz zoberie, len nie hneď ako ste sa spoznali.
  3. „Vrátil by si sa k svojej bývalej priateľke?“ – prečo by sa k nej mal vrátiť, ak mu niečo na nej vadilo? Nerozišli sa len tak, dôvod to muselo mať. Ak sa s ňou necítil dobre a s tebou sa, naopak, cíti veľmi šťastne, prečo by sa k nej mal vracať?
  4. „Budeš so mnou dlho alebo to berieš ako niečo krátkodobé?“ – pokiaľ nemáte 13, prečo by to malo byť niečo krátkodobé? Nemusíš sa ho to pýtať, snáď z jeho správania jasne vieš, či to s tebou myslí vážne alebo nie. Po tejto otázke si môže myslieť, že to ty berieš ako niečo krátkodobé.
  5. „Chceš mať so mnou niekedy dieťa? Kedy?“ – rovnaký typ otázky, ako aj pri svadbe. Samozrejme, že to raz tvoj milovaný priateľ chce, no nie teraz. Teraz si chce možno užiť to, že ste sami dvaja a nemusí sa o teba s nikým deliť (ani o tvoju pozornosť). Ak sa ho to budeš stále pýtať, po čase mu to bude liezť na nervy.
Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.