Pexels/freestocks.org

Randenie je v dnešnej dobe veľmi ťažké. V dobe, kedy sa nemôžeme stretávať tak, ako to bolo kedysi, si musíme vystačiť s online priestorom. V ňom však nemáš istotu, že je všetko tak, ako ti druhá osoba hovorí.

Predtým, než urobíš ten osudový krok – dáš sa s niekým do vzťahu, by si mala vedieť týchto pár vecí. Ak o nich nebudeš informovaná, mohli by ťa v budúcnosti prekvapiť.

Koľko mal muž partneriek

Na túto informáciu existujú dve skupiny žien. Niektoré ju chcú vedieť, iné zase nie. Finálne rozhodnutie je teda na tebe, no mala by si vedieť aspoň toto jedno. Vďaka tomu, že ti odhalí to, koľko mal partneriek, si o ňom môžeš urobiť predbežný obraz.

Keď ti povie prestrelené číslo, asi to bude sukničkár a muž, ktorý si ženy veľmi neváži. Avšak, keď ti povie číslo, ktoré bude nízke, nemusí mať skúsenosti. Najlepšie je hľadať niekde medzi – čo dokážeš akceptovať.

Aké má vzťahy s rodičmi

Jeho vzťahy s rodičmi ti dokážu povedať veľa. Pokiaľ k nim má rešpekt a úctu, vieš, že to je dobrý muž. Keď si ich neváži, ohovára ich, nadáva na nich a hovorí, že by chcel lepších, nebude to správna voľba. Všímaj si hlavne to, ako sa správa ku svojej matke. Tak by sa neskôr správal aj ku tebe.

Čo rád robí vo svojom voľnom čase

Hobby a koníčky dokážu o človeku prezradiť to, akú má povahu. Ak hľadáš niekoho, s kým by si sa nenudila a každý deň by bol naplnený životom, mali by ste mať podobné koníčky, aby ste vedeli tráviť čas spoločne. Pokiaľ však nechceš prísť o svoju slobodu a nezávislosť, odlišné hobby je to najlepšie, čo môže byť. Ty mu nebudeš zakazovať to jeho, on ti nezakáže to tvoje. Rovnováha.

Aké tri veci sú pre neho pri žene podstatné

Vďaka tejto informácii sa dozvieš, či je zameraný na plytký život, alebo ho láka hĺbka a niečo viac. Keď ti vymenuje veci z výzoru a krásu, po chvíli by ťa opustil, pretože krása zmizne. Počkaj si na toho, ktorý bude opisovať tvoje vlastnosti a dobré povahové črty. Ten bude zamilovaný do teba, do tvojho srdca, a už nikdy ťa neopustí.

Jeho finančný záujem o budúcnosť

Či si šetrí do budúcnosti, alebo je skôr zameraný na to, že „žijeme len raz“ a tak všetko minie. Prezradí ti to podstatný detail a to ten, či ovláda finančnú gramotnosť alebo nie. S mužom, ktorý nevie riadiť svoje peniaze a minie ich v prvý týždeň výplaty, by ťa nečkala stabilná budúcnosť (neskôr by si musela všetko platiť ty). Hľadaj si muža, ktorý vie, čo peniaze znamenajú a šetrí si na to, aby sa mal v živote dobre.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating