Romantické rande
Pexels/Jonathan Borba

Prvé rande je skoro veda. Nevieš, čo máš od neho očakávať, ale zároveň si plná adrenalínu a vzrušenia. Od rána vyberáš outfit, skúšaš si topánky a líčenie. Avšak, čo ak to nebude také, ako si predstavuješ?

V tomto článku nájdeš malý návod. Tieto maličkosti by nikdy na prvom rande nemali chýbať. A pokiaľ chceš vedieť, čomu sa vyvarovať, aby si ho neodplašila, prečítaj si náš ďalší článok.

Kvet alebo kytička

Prvá úloha je pre muža. Každý správny gentleman donesie žene na prvé rande kvet alebo kyticu. Ak váhaš, či to urobí aj tvoj potenciálny priateľ, nenápadne mu to navrhni v správe. On bude vedieť, čím ťa poteší a ty nebudeš sklamaná, že zabudol.

Muž dáva kvety žene
zdroj: Pexels/vjapratama

Dobré jedlo

Druhý bod sa týka teba. Je logické, že chceš na prvom stretnutí urobiť dojem, ale nemusíš si objednávať šalát a čistú vodu. Chlap je rád, ak vidí, že sa vie žena chutne najesť a vybrať si kvalitné víno. Takto urobíš prvý dojem zaručene a ani sa nebudeš musieť veľmi snažiť.

Zaujímavé otázky a vtipy

A čo ešte zaručuje dobrú zábavu a skvelý dojem? Zaujímavá téma a zvedavosť. Keď ideš na prvé rande, mala by si mať v zálohe pár nevšedných otázok, ktoré rozprúdia konverzáciu. Daj si však pozor, aby neboli nevhodné, lebo by si mohla všetko ešte pokaziť.

Pár na ulici
zdroj: Pexels/ira dulger

Prechádzka

Po dobrom jedle a rozhovore by mala nasledovať prechádzka. Romantickú atmosféru najlepšie doplní prechádzka okolo jazera alebo v historickej časti mesta. Tieto miesta majú dušu a vedia tam vzniknúť najlepšie spomienky. Ak na chôdzu moc nie si, môžeš navrhnúť prehliadku múzea alebo zámku/hradu.

Bozk na rozlúčku

Ako najlepšie zakončiť rande? Samozrejme, že vášnivým bozkom na rozlúčku. Avšak, niekedy sa to môže zvrhnúť na milovanie (s*x na jednu noc). Neznamená to nič zlé, veď keď to tak cítiš, prečo to neurobiť. Tvoja hodnota v očiach muža by sa nemala zmeniť, no keď sa to stane, aspoň budeš vedieť, že za to nestojí.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieDating