Tento článok je určený pre osoby staršie ako 18 rokov, môže obsahovať sex, nahotu a iný nevhodný obsah pre neplnoletých.


Späť na hlavnú stránku

Všetci majú sny. Ženy snívajú o peknej postave, dlhých vlasoch a najnovšom oblečení. Muži takéto sny nemajú, no tie spálňové… o tých by vedeli rozprávať.

Týchto 5 vecí by v posteli určite chceli vyskúšať.

1. Trojku

Priznaj sa, že si sa zatvárila znechutene. Trojka nie je niečo, na čo by partnerky v spálni prikývli ľahko, no napriek tomu o nej veľa mužov sníva. Otvára to dvere do fantázie, ktorá by im priniesla novú úroveň zážitku. A keď sa opýtaš 10 mužov, akú trojku by chceli, môžeš tušiť, že polovica ti povie, že by prijali 2 ženy.

2. Vynikajúcu fajku

Každej žene je jasné, že potešenie tam dole si muži vychutnávajú do sýtosti. Niekto múdry raz povedal, že fajka je pre mužov niečo podobné, ako kytica kvetov pre ženy. Práca s jazykom a ústami sa však nekončí vyvrcholením – každý zdravý chlap túži aj po prehltnutí.

3. Odvážnu partnerku

Takú, ktorá by sa nebála a rada by experimentovala. Nemáme na mysli nové polohy pri každom milovaní, no najmä to, aby mala žena zdravé sebavedomie, aby sa nehanbila vyzliecť, prípadne predviesť show s odhadzovaním oblečenia, alebo aby bola otvorená hračkám pre dospelých.

4. Nepoužívať ochranu 

Určite si už počula o tom, že s*x bez ochrany je lepší, než s*x s ňou. Avšak, v každom vzťahu je potrebné sa chrániť. Aspoň na začiatku, keď dvojica o sebe ešte nevie súkromné veci a zdravotný stav. Pri s*xe na jednu noc je však ochrana potrebná zakaždým.

5. Nerušený 7-hodinový spánok

Posledný bod je na odľahčenie. 🙂 Každý chlap, ktorý tvrdo pracuje, si želá, aby mohol v posteli spať minimálne 7 hodín. Nie je to odporúčané len pre jeho zdravie, no všetci dobre vieme, aký vie byť nevyspatý muž – uštipačný, mrzutý a bez nálady.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.