Udržiavať v dnešnej dobe pravé priateľstvo je ťažké. Vyžaduje si to námahu a vychádzanie zo svojej komfortnej zóny. Ak máš tieto priateľstvá v živote aj ty, potom si šťastná žena. 

Priateľstvo, ktoré je úprimné

Tento druh priateľstva máš vtedy, ak máš vo svojom živote kamarátku, ktorej môžeš povedať všetko. Môžeš jej zavolať o polnoci a vždy ťa vypočuje. Môžeš jej povedať všetko a vieš, že u nej sú tajomstvá v bezpečí. Je pre teba priorita a ty si zase priorita pre ňu. Vieš o všetkom, čo sa stane v jej živote. Zdôveruje sa ti so všetkým a vie, že ti môže plne veriť.

View this post on Instagram

She's so beautiful ❤✨

A post shared by Kate winslet || Scarlett♡ (@katewinsletclub) on

Priateľstvo mama + dcéra

Ak si nadobudla toto priateľstvo, si naozaj šťastná žena (aj dcéra). Niektoré ženy nemajú dobrý vzťah so svojou mamou, preto buď vďačná. Svojej mame môžeš povedať všetko – od zdravotných problémov až po problémy vo vzťahu, pretože má určite veľa skúseností a tebe bude chcieť poradiť čo najlepšie. Okrem toho si môžeš byť istá, že tvoja mama ti určite nebude klamať.

Priateľstvo zo školy

Zo základnej školy, zo strednej školy a aj z vysokej. Tieto priateľstvá možno nie sú trvácne, no vždy sú potrebné. Na to, aby si školu nejako pretrpela a aby si sa aspoň na niečo v nej tešila. Spolužiačky, ktoré ti vždy dajú odpísať domácu úlohu, test alebo ťa zapíšu na „prezenčku“ na prednáške. Musíš byť veľmi šťastná, ak ich máš v živote – s nimi ide všetko akosi ľahšie.

Priateľstvo, ktoré ti vždy pomôže

Či už sa jedná o výber správnych šiat na rande, vypočutie problémov, výber pekného darčeka alebo utešovanie zlomeného srdca. Toto priateľstvo oceníš najmä vtedy, keď toho bude na teba veľa a ty sa budeš potrebovať odreagovať.

Priateľstvo s mužom

Ak sú medzi ženou a mužom vyjasnené všetky „podmienky a pravidlá“, naozaj sa môžu iba priateliť. Priateľstvo s mužom je úžasné a jedinečné v tom, že máš okamžite na danú situáciu mužský pohľad. Nech  sa už chceme vyrovnať s mužmi kdekoľvek, v rozmýšľaní to asi nepôjde. Muž má svoje nápady a tipy, ktoré ti neraz dobre pomôžu.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.