Nájsť toho pravého chlapa, s ktorým by bol vzťah krásny a prekonal by všetko, nie je ľahké. Väčšina žien sa chce vydávať neskôr, než ich matky a babičky, pretože je naozaj náročné nájsť muža, ktorý by spĺňal všetky kvality dokonalého partnera.

A práve z tých, ktorí sú podobní týmto, sa stávajú tí najlepší manželia.

Muž, ktorý túži po rodine

Základný predpoklad dobrého manželstva je, aby to chceli obaja – žena, no aj muž. Pokiaľ chlap úprimne túži po tom, aby mal manželku a deti, vykľuje sa z neho naozaj skvelý otec, ktorý bude svoju ženu milovať každý deň viac a viac, tvrdo pracovať a tráviť s rodinou veľa času. Niet pochýb o tom, že sa pre manželstvo narodil. Jedinou nevýhodou je, že tento typ mužov môžeš stretnúť naozaj zriedka.

Muž, ktorý myslí do budúcna

Tento typ muža myslí naozaj na všetko. Už od prvej výplaty si šetrí a vie z finančnej gramotnosti toľko, aby bol zabezpečený do budúcna a žil rozprávkový život. Myslí na to, že sa raz bude musieť postarať o rodinu, preto je na mieste, aby mal dostatok financií. Chlapovi, ktorý myslí na budúcnosť a vie si všetko zabezpečiť, manželstvo vyjde.

Muž, ktorý si ctí staré hodnoty

Dnešní (niektorí) muži sú pomýlení a zoženšteli. Občas im chýba slušné vychovanie, ženy berú iba ako telesný objekt a nemajú záväzky, pretože preferujú priateľky s výhodami. No muž, ktorý má v sebe zakorenené ešte staré hodnoty a vie, že jedna žena stačí, myslí na manželstvo. Chce rodinu, ktorá bude kompletná a spojená prísahou. Hoci je týchto mužov málo, ešte stále sú medzi nami.

Muž z dediny

Robota na záhrade mu nie je cudzia a vie, že bez práce nie sú koláče. Nehovoriac o tom, aký je život na dedine zdravý – pokojnejšie prostredie znižuje riziko depresie a chronických chorôb.

Tento chlap bude veľmi dobrý manžel, pretože pre svoju ženu a deti vytvorí prenádherné prostredie plné lásky.

Muž, ktorý je úprimný a vie, čo chce

Nebojí sa ti priamo do očí povedať to, po čom túži. Pokiaľ sa na manželstvo necíti, nehrnie sa do neho a otvorene ti oznámi, že ešte nie je pripravený. Keď však pripravený bude, stane sa z neho skvelý manžel. Svojej žene nebude nič tajiť, o všetkom s ňou bude komunikovať a láskavosť bude ich motto po celý život. Deťom dá ukážkový príklad toho, ako by sa mal muž ku žene správať.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.