pexels.com

1. Pán čo všetko vie 

  • Muž, ktorý je príliš sčítaný, myslí si, že zjedol všetku múdrosť sveta a muž, ktorý radí ostatným, ako žiť. Taký naozaj nie je pre teba a život s  ním bude ťažký. Nepúšťaj  sa to tohto vzťahu, pretože on potrebuje mať všetko pod kontrolou a ty, myslím si, nechceš byť v zlatej klietke.

2. Stále malý chlapec 

  • Tento typ muža vie byť poriadne zábavný, však je stále pripútaný k svojej mame a ku všetkému, čo mu pripomína detstvo. Nevie  sa postaviť na vlasné nohy a ty ho hádam taktiež nechceš podporovať celý váš vzťah. A nakoniec aj tak doma zistíš, že máš namiesto muža, doma chlapca.

3. Namyslený chlap 

  • Alebo aj narcis. Taký, ktorý si myslí, že iba on je najkrajší na celom svete. Tento muž môže vyzerať pekne, upraveno a bohato, no nemyslím si, že je vzhodný materiál na dlhodobý vzťah. Bola by si iba v úzadí a všetku slávu by chcel pre seba. Vôbec by na teba nemysel, bol by sebecký v každej situácii.

Evening together 💕 @zyziuu #womanslook #couple #love

A post shared by WOMANSLOOK RUSSIA 🇷🇺 (@womanslook) on

4. Závislý od všetkého

  • Možno dobre vyzerá, je s ním sranda a má aj dobrú prácu, avšak je na nej trošku závislý. Trošku dosť. Potom je tu rodina, ktorá ho živí a je tiež na nej závislý, potom sú tu jeho kamaráti, na ktorých je tiež závislý a áno, určite s nimi musí ísť každý víkend von, veď ach, nevidel ich celých 24 hodín. Uteč kým môžeš, takýto život by ťa netešil.

5. Miláčik, ktorý ti splní všetko čo chceš 

  • Po čom všetkom túžiš, to ti splní, to ti kúpi a donesie. Len preto, aby si bola šťastná. Všetko čo povieš, s tým súhlasí a tá kuchyňa je presne taká, akú si chcela, pretože chcel, až sa ti páči. Muž, ktorý nemá svoje vlastné názory nie je dobrý príklad toho, ako by mal vyzerať ideálny vzťah. S mužom, ktorý ti na všetko prikývne bude naozaj nudný život.

@sushina_protivpravil by 📸@masharayskaya

A post shared by WOMANSLOOK RUSSIA 🇷🇺 (@womanslook) on

 

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating