Niektorí muži nie sú vhodní na to, aby bývali so ženami. Život s nimi je ťažký a bývanie nie je možné na dlhšie, než na pár mesiacov.

Reč je práve o týchto mužoch, ktorí nie sú najlepší.  

Muž, ktorý všade bol a všetko videl

Alebo aj muž, ktorý všetko vie a myslí si o sebe, že je najmúdrejší. Takýto chlap naozaj nie je vhodný do vzťahu, pretože potrebuje mať všetko pod kontrolou, o všetkom chce vedieť a nenechá ťa nič urobiť podľa seba. Všetko bude musieť byť tak, ako bude chcieť on – pretože to vie predsa najlepšie.

Muž, ktorý sa správa narcisticky

Tento muž si o sebe myslí, že je zase ten najkrajší. Život s ním nie je ľahký, pretože teba nebude podporovať a ani ti dávať komplimenty. Je zameraný na seba a každý deň sa musí obdivovať v zrkadle. Po čase by si z neho mala zničené nervy.

Muž, ktorý je stále malý chlapec

Alebo aj muž, ktorý nikdy nechce dospieť. Je veľmi zábavný, ľahko sa ním necháš okúzliť a jeho humor budeš milovať. Avšak, stále je priviazaný k svojim rodičom a nevie sa postaviť na vlastné nohy. Ver mi, s týmto mužom je najťažšie bývať, pretože budeš na všetko sama.

Muž, ktorý vidí len seba a je namyslený

Sebecký muž nie je vhodný na normálny a zdravý vzťah. Nikdy sa o teba nebude zaujímať a aj keď to tak bude vyzerať, vždy za tým bude niečo viac. Nedá sa to jasne povedať, no možno ťa bude iba využívať a bývanie s tebou bude považovať za zábavu.

Muž, ktorý je od niečoho závislý

Pred týmto mužom uteč skôr, než sa stane závislý ešte aj na tebe. Ak o ňom vieš, že má nejakú závislosť, snaž sa mu pomôcť alebo s ním preruš kontakt. Bývať a žiť s takýmto mužom nie je ľahké, pretože ťa budú jeho závislosti vytáčať a budeš často smutná. Najmä vtedy, ak mu budeš chcieť pomôcť a on to odmietne.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.