1. Ten, ktorý miluje emoji

Predpokladám, že každý z nás by v kontaktoch našiel niekoho, koho by táto veta vystihovala. Nech mu pošlete čokoľvek a kedykoľvek, v jeho odpovedi sa bude nachádzať toľko emoji, koľko vy nepoužijete počas celého týždňa. Je úplne jedno, či tá správa bola vtipná, smutná či neutrálna, tento daný človek potrebuje svoje pocity – ktoré v podstate ani nie sú potrebné k pestrosti konverzácie – vyjadriť v enormnom množstve týchto konverzácie skrášľujúcich obrázkov.

2. Ten, ktorému trvá dlho odpísať

Mali ste ísť síce o pár hodín von a ty sa chceš s tým daným človekom dohodnúť, ale po ňom akoby sa zľahla zem. Alebo potrebuješ odpoveď na nejakú primitívnu otázku, na ktorú sa však v danom momente sústredí celá tvoja myseľ, ale tvoja kamarátka sa rozhodne, že odpisovať nebude a je jej úplne jedno, že ty zvádzaš boj sama so sebou aby si ju pri najbližšom stretnutí neukameňovala na námestí. Dokážu tráviť pokojne aj dvadsať hodín na všetkých dostupných sociálnych sieťach, ale venovať deväť sekúnd na odpísanie sa pre nich stáva nepredstaviteľným.

Gorgeous @morrgena ❤️

A post shared by Fashion & Lifestyle 🦋 (@fantasy.in.fashion) on

3. Ten, ktorý namiesto jednej, pošle 5 správ 

Osobne pre mňa nie je nič horšie ako tento typ ľudí. Prečo byť stručný, jasný a výstižný ak môžem byť otravný, otravný a ešte raz otravný? Určite nie je ťažké odpovedať na jednoduchú otázku aj jednou vetou, tak prečo odrazu osemnásť rôznych správ?

4. Ten, ktorý ignoruje tvoju ignoráciu

Je jedno či ho ignoruješ od začiatku, alebo si sa pre to rozhodla len nedávno. Tomuto typu je to ukradnuté a to, že počet tebou odignorovaných správ typu „ahoj“, „cc“, „caw“, „ako“, už dosiahol viacciferné číslo ho nezastaví v tom, aby ťa neustále bombardoval správami, ktoré obsahujú viac gramatických chýb, ako zošiť druháka na základnej škole.

Morning coffee ☕️ @sam_nounette

A post shared by Fashion & Lifestyle 🦋 (@fantasy.in.fashion) on

5. Ten, ktorý sa ozve len vtedy, ak niečo potrebuje

Je všeobecne známe, že keď človek niečo potrebuje, vie sa podľa toho aj adekvátne chovať a prečo by sa niekto nedokázal po dvoch rokoch ozvať len preto, že chce, aby si zahlasovala za jeho psa v nejakej súťaži, či podporila jeho mesto v súťaži o detské ihrisko, aj keď v realite pri stretnutí na autobusovej stanici sa radšej bude obzerať po zhrdzavených odkvapových rúrach, než venovať vám jednoduchý pozdrav. No netreba zabúdať, že vtedy predsa nič nepotreboval!

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.