Muž a žena sa bozkávajú
Unsplash/Spencer Davis

Mať skvelý intímny život je hotová veda. Nestačí sa len pomilovať a zaspať. Patrí k tomu maznanie, túlenie, predohra a napokon aj samotný akt lásky. Čo však robiť v prípade, že ťa partner nedokáže uspokojiť?

Ako už vieš, ženské vyvrcholenie je trochu zložitejšie a zdĺhavejšie, než to mužské. Nasledujúce tipy ti pomôžu práve vtedy, keď je táto činnosti pre teba stresujúca a nemáš z nej príliš veľkú radosť.

Vyjadri svoje potreby

Ako inak by si chcela, aby ťa partner uspokojil, keď ani nevie, čo ti robí dobre? Pokiaľ chceš zažiť nezabudnuteľnú noc, povedz priateľovi o tom, ako a kde sa ťa má dotýkať.

Tiež sa nehanbi rozprávať o svojich citlivých zónach, ktoré na tele máš. Nemusí svoju energiu míňať len tam dole, ale aj na tvoje prednosti, šiju, vlasy alebo niečo iné, čo ťa vzrušuje.

Otvorene sa s partnerom porozprávaj

Jasne mu vysvetli, v čom je problém. Keď svojho priateľa miluješ a dovolíš mu, aby ste sa spolu vyspali, nemala by si sa báť rozprávať o problémoch, ktoré ťa trápia.

Vieš, že nie je nič lepšie, než zdravý a otvorený vzťah? Potom ide všetko ľahšie – aj uspokojenie, pretože pred ním budeš sama sebou, ničoho sa nebudeš hanbiť a napätie z teba opadne.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieDating