Instagram/charlieandlauren_

Každý vzťah sa skôr či neskôr dostane do bodu, pri ktorom sa zdá, že to s vašou láskou ide dole kopcom. O romantike či vášni sa nedá ani hovoriť a ty cítiš, že sa od seba vzďaľujete aj napriek tomu, že sa stále máte radi. Keď to medzi vami stagnuje, existujú len 2 cesty, ako sa z toho dostať. Buď sa pokúsite o záchranu a spomeniete si, prečo ste spolu, alebo sa zrútite do priepasti, z ktorej bude viesť von iba rebrík s názvom rozchod.

Nemaj strach, nehľadaj dôvody, prečo sa to stalo, neobviňuj seba, ale ani jeho, … vo väčšine prípadov je to úplne normálna vec, veď byť čerství zaľúbenci s hlavou v oblakoch, to sa nedá večne. Nech už vás čakajú akékoľvek prekážky, zmeny, či pocity, ak je láska stále vo vás, vždy sa dá dodať vzťahu nová šťava. A nie je to vôbec ťažké, teda, ak to spolu myslíte vážne.

Čo vyskúšať, ak sa vaša iskra stráca?

Kúzlo prvého rande

Bez ohľadu na to, ako dlho ste spolu, či aké máte povinnosti, vždy si musíte nájsť čas na to, aby ste aspoň 2 hodiny strávili osamote. To znamená, dať si rande vo dvojici, nech už si ho vymyslíte akékoľvek. Platí tu len pár pravidiel – musíte to robiť pravidelne, ideálne aspoň raz za týždeň či dva, dať svoje telefóny bokom a nerátať k tomu spoločné sledovanie telky.

Robte niečo zábavné alebo si vychutnajte večeru, no najmä, rozprávajte sa! Hovorte o tom, čo ste zažili, čo vás trápi, hľadajte riešenia, spomínajte, … nerobte len jednu vec – ak to smeruje k hádke, potom to nemá zmysel.

Maličkosti robia veľkú radosť

Nie je to o tom, kupovať si drahé dary, aby ste jeden druhému dokázali, že na seba stále myslíte. Aj malé gestá vedia povedať toho viac, než sa možno odvážite vysloviť naozaj. Navariť mu obľúbené jedlo, obliecť si novú spodnú bielizeň, pomôcť mu s povinnosťami, kúpiť tričko s obľúbeným motívom, … ukazovať, že na neho nekašleš. To sú malé kľúče k veľkým dverám.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating