Ako byť žiadaná
Instagram/chelseakauai

Každá z nás sa občas trápi rovnakou otázkou. Ako byť žiadaná? Či už v práci, v škole alebo vo vzťahu, túžime po tom všetky. 

Tieto tipy a triky ti dopomôžu k tomu, aby si sa stala ženou, z ktorej žiaden chlap nespustí oči.

V posteli chváľ partnera, nie seba

Príde ti to divné? Možno. Funguje to? Zaručene. Aj keď by si mala viac skúseností, než tvoj drahý, nevyvyšuj sa nad neho. Vždy ho radšej pochváľ, povedz mu kompliment a milovanie si užívaj. To platí aj o verejnosti – nesnaž sa partnera zhodiť, skôr ho v posteli vychváľ do nebies. Jeho to poteší a budeš pre neho skvelou ženou.

Staraj sa o seba

Základ, ktorý by si nemala zanedbávať. Pokiaľ chceš byť príťažlivá a žiadaná, staraj sa o seba. Aspoň raz za týždeň by si mala byť sebeckou a „uchmatnúť“ si pár hodín voľna pre seba. Manikúra, pedikúra, návšteva kaderníčky, fitness centra, kúpeľ a nákupy. Rob aktivity, ktoré v tebe prebudia ženskosť. Pomôcť ti s tým môže aj náš článok, ktorý ti ukáže, ako v sebe prebudiť a znovu objaviť svoju ženskosť.

Nauč sa variť aj ťažké jedlá

Hovorí sa, že láska ide cez žalúdok. Jedlo je aj najjednoduchšou cestou, akou si môžeš získať mužovu pozornosť. Ako byť žiadaná? Jednoducho, nauč sa variť. Nestačí však, že budeš vedieť navariť špagety a polievku, skúšaj ťažšie jedlá, ktoré nie sú veľmi bežné. Vďaka tomu sa do teba partner zamiluje každý večer nanovo.

Nekritizuj muža za jeho chyby, aj ty ich robíš

Nikto nie je dokonalý a chyby robí predsa každý. Nekritizuj muža, pretože to je to posledné, po čom túži. Len ho viac znechutíš a nebude mať na teba náladu. Skús mu milo povedať, čo urobil zle a ako by to mohol do budúcna napraviť. Nekrič, nevyčítaj, nebuď zlá a nezvyšuj hlas.

Keď vidíš, že to partner potrebuje, nechaj ho odpočívať

My ženy sme často plné energie a partnerovi nedáme pokoj ani vtedy, keď je vyčerpaný a padá od únavy do postele. Avšak, žiadna skvelá partnerka neničí svojho priateľa. Keď vidíš, že je unavený, nechaj ho odpočívať a naberať sily. Keď sa zregeneruje, bude na teba oveľa lepší a aj s*x s ním bude za niečo stáť.

Tieto kroky ti pomôžu, aby si sa pre svojho milovaného stala skutočnou bohyňou. I keď ide o maličkosti, vo vzťahu dokážu hotové zázraky. Sama budeš milo prekvapená.  

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieLife