Babka bozkáva mladú ženu na čelu
Unsplash/𝔥𝔦𝔩𝔩𝔞𝔯𝔶 𝔭𝔢𝔯𝔞𝔩𝔱𝔞

Súkromie vs. rodina

Ak bývaš so svojimi rodičmi a chceš aj randiť, mala by si rozlišovať medzi súkromným a rodinným životom. Asi by nebolo úplne v poriadku, ak by ste si všetci spolu pozreli film a potom by ste sa vy dvaja vytratili do izby ako by sa nič nedialo. Na toto mysli aj pri nastavovaní tých pravidiel a hraníc s rodičmi.

Netaj mu, že nebývaš sama

Úprimnosť nie je dôležitá len pri rodičoch, ale aj pri mužovi, ktorého spoznáš. Radšej mu nezatajuj, že ešte bývaš u rodičov, ale normálne mu o tom povedz. Predídeš tak prekvapeniu v jeho tvári, ak by si ho iba tak zobrala k sebe.

Nie je na tom nič zlé a nemusíš sa za to ani hanbiť. Možno to nebude také pohodlné, ako keby si bývala sama, no nejde o koniec sveta. Ak to medzi vami bude vyzerať sľubne, určite niečo takéto prežije a bude to akceptovať.

Ak je možné, trávte čas aj mimo domu

Posledná rada na záver – nesnažte sa byť silou-mocou len doma. Keďže bývaš so svojimi rodičmi, asi ich nechcete stále stretávať. Preto choďte von alebo k nemu, ak je to možné. Bude to jednoduchšie nielen pre vás dvoch, ale aj pre tvoju mamu a otca. Predsa len im asi nebude úplne príjemné, keď ťa budú vídať s inými chlapmi.

Dávajú ti tieto tipy zmysel? Ak máš normálnych rodičov, určite to spolu zvládnete tak, ako boli všetky strany spokojné. Držíme ti palce.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieDating