Pexels/Garon Piceli

Neodolateľnou a zvodnou sa nestaneš zo dňa na deň. Predchádzajú tomu roky trápenia, niekoľko neúspešných vzťahov a prečítaných kníh „ako na to“.

Avšak, stále sa medzi nami nájdu aj také ženy, ktoré zbožňujú robiť správne veci hneď na prvýkrát. Keď sa radíš medzi ne, čítaj ďalej. Vďaka týmto tipom máš možnosť zvýšiť svoje šance na lásku a nový vzťah.

Buď si istá svojou krásou

Možno by si nevyhrala súťaž krásy, no istú mieru sebavedomia by si mala aj tak mať. Muža nezbalíš, ak budeš utiahnutá šedá myška, ktorá sa bojí čo i len nadviazať očný kontakt. Mala by si si byť istá, že si krásna žena, máš pekné vlasy, ženské krivky a aj tvoje líčenie je dokonalé. S takýmto prístupom ti pôjde flirtovanie ľahšie.

Nehovoriac o tom, že tvoja vnútorná krása takisto stojí za zmienku. Buď si vedomá toho, že si múdra, vtipná, šarmantná a určite máš mnohé cnosti, ktorými dokážeš zaujať.

Na nikoho sa nehraj

Druhou zásadou je byť sama sebou. Ak by si takou nebola, chlap by ťa po čase odhalil tak či tak. Na nikoho sa nehraj a správaj sa pred potenciálnym partnerom tak, akoby si si správala aj vo vzťahu. Uvidíš, že aj on sa bude pri tebe cítiť lepšie a možno medzi vami vznikne puto.

Keď to potrebuje, počúvaj ho

Vieme, ženy rozprávajú často a veľa. Pri balení mužov by si však nemala rozprávať príliš veľa, pretože ich to odplaší. Skôr by si mala byť v opačnej pozícii – keď to bude nejaký muž potrebovať, vypočuj ho, nechaj ho vyplakať sa ti na pleci a podpor ho. Keď k tomu pridáš malý úsmev, začne ti dôverovať a zapáčiš sa mu.

Nechaj ho, nech sa o teba snaží

Veľmi podstatným bodom je aj tento. Ak budeš na chlapov pôsobiť ako ľahká korisť, samozrejme, že ťa budú chcieť len do postele a na jednu noc. Žiadny sa do teba nezamiluje, lebo dostane všetko hneď. Pre lepší výsledok by si mala nechať muža, nech sa o teba snaží. Vďaka tomu bude mať pocit rytiera a ty budeš jeho kráľovnou.

Zahoď negativitu

Ty by si chcela partnera, ktorý sa neustále sťažuje na to, ako je všetko ťažké, zlé, nič sa mu nedarí, chce všetko ukončiť a v ničom nevidí zmysel? Asi nie. Chlapi to majú rovnaké. Tiež sa nezamilujú do ženy, ktorá myslí negatívne a z ničoho sa nevie tešiť. Preto by si mala zahodiť všetky negatívne myšlienky a aspoň pri balení sa radšej usmievať a vidieť svet ružovo.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating