instagram/yeswe_travel

Milenky sú ženy, ktoré majú jedno spoločné. Každý muž po nich túži a ostatné ženy nevedia, ako to robia. V dnešnom článku ti prezradíme pár zbraní, ktoré využívajú a stávajú sa tak pre mužov neodolateľnými.

Pokiaľ sa nimi budeš riadiť, žiaden muž ťa neprehliadne.

Nerob veci nasilu

Myslíš si, že nejaká žena si dopredu plánuje, že sa stane milenkou? Nie. Je sama sebou v každej situácii. Správa sa sebavedomo, nesnaží sa pôsobiť lacno a používa skvelý parfum. Pokiaľ chceš u muža vzbudiť záujem, nepôsob zúfalo. Neobliekaj si veľké výstrihy a miniatúrne sukne. Buď mierne zahalená, aby mohla pracovať jeho fantázia. Nesnaž sa nasilu urobiť prvý krok ty, nechaj ho, nech k tebe príde sám.

Podvedome ho musíš zaujať

O tom, že muži reagujú na červenú farbu, sme už písali. Je to pre nich signál vášne, ktorý nikdy neignorujú. Keď k tomu pridáš podvedomé zaujatie, určite vyhráš. Rob to veľmi nenápadne – zvoľ si iba  jeden výrazný šperk, nie viac. Nos vo vlasoch napríklad šatku alebo kvet, no nikdy nie oboje a vsaď na extravagantné líčenie, alebo červené pery, no nikdy tieto dve veci nekombinuj.

Daj mužovi originálny kompliment

Muži potrebujú byť chválení. Sú to predsa oni, ktorí podľa spoločnosti musia živiť rodinu a tvrdo pracovať. Pokiaľ s nejakým mužom začneš konverzáciu, snaž sa, aby na teba nikdy nezabudol. Povedz mužovi originálny kompliment, o ktorom si myslíš, že ho ešte nepočul. Bude si tvoju vetu prehrávať ešte dlho po tom, čo sa rozlúčite.

Snaž sa písomnú komunikáciu stále rozvíjať

Keď sa vaša konverzácia presunie do online podoby, buď dosť inteligentná na to, aby si ju rozvíjala ďalej a stále pôsobila hravo. Neveď s ním rozhovor typu: „Ako sa máš?“ „Dobre.“ „Čo máš nové?“ „Nič.“ Toto každého muža odradí. V správach, kde sa to hodí, používaj rozvité vety a kvetnato opisuj všetko, na čo sa ťa pýta.  

Maj vysoké očakávania

Milenka vždy vie, čo chce. Niektorí ľudia hovoria, že s postupne zvyšujúcim sa vekom by sa tvoje očakávania mali znižovať. To však neplatí o žene, ktorá chce chlapa zviesť a byť pre neho jedinou. Maj vysoké očakávania a oboznám muža o tom, že ty vieš, čo v živote chceš. Takto bude stále o teba bojovať, pretože bude vedieť, že ťa nemá istú a môže o teba prísť.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating