Pexels/Odonata Wellnesscenter

Priznajme si, sme celkom lenivé stvorenia. Uspokojíme sa aj s priemerom, lebo veď „niekto nemá ani to“. Nechce sa nám pracovať na tom, aby naše veci, práca a nebodaj vzťahy, boli lepšie a nadpriemerné.

Pokiaľ si však z tých, ktorí sú usilovní a radi majú všetko na 100 %, tento článok je pre teba. Nájdeš tu spôsoby, akými môžeš vzťah zlepšiť.

Pravidelné rande

Určite si už počula o tom, že nie je správne randiť iba predtým, než spolu začnete oficiálne chodiť. Pravidelné rande vo vzťahu vie urobiť veľké zmeny, ktoré by si ani nečakala.

Ak chceš zlepšiť váš partnerský život, dohodni sa s priateľom, že budete chodiť na rande aspoň raz do mesiaca. Neskôr môžete intenzitu zvyšovať a doprajete sa romantiku raz do týždňa. Vďaka tomu budete do seba stále zamilovaní.

Výzvy pre partnerov

Pokiaľ máš pocit, že ti vzťah upadá do stereotypu a chcela by si mu pomôcť, vyskúšaj s frajerom partnerskú výzvu. Na internete nájdete veľa verzií, do ktorých sa môžete pustiť. Potom už len stačí to, aby ste si na ňu vyhradili čas a robili ju poctivo, kvalitne a dlho – nestačí týždeň. Trvá minimálne mesiac, aby ste si všimli rozdiel.

Spoločné hobby

Keď je tvojím cieľom udržať iskru a mať vzťah ako z rozprávky, musíš s partnerom tráviť čo najviac spoločných chvíľ. Perfektným spôsobom je spoločný koníček, ktorý bude baviť teba, no aj jeho. Na aktivitu sa budete tešiť, lepšie sa porozprávate, dozviete sa o sebe nové veci a vybuduje sa medzi vami silnejšia dôvera.

Obmedzte televíziu a mobil

V dnešnej dobe je veľmi „populárne“, keď spolu dvaja ľudia sú, no zároveň nie sú. Sedia vedľa seba, no každý z nich sa díva do svojho telefónu alebo sleduje niečo v televízii. Trávia spolu čas, no nie je to aktívny čas, pretože sa jeden druhému nevenujú.

Ak chceš zapracovať na vašom vzťahu, obmedz čas na mobile a televízii na hodinku-dve denne. Rovnako by to mal obmedziť aj tvoj priateľ.

Spoločné varenie

Vieš, čo je najlepšie na tom, keď si vo vzťahu s niekým, kto vie variť? Nikdy nebudeš hladná. Povrchná krása zmizne a na tvári sa ti objavia vrásky, no hlad budeš pociťovať vždy, každý jeden deň.

Zlepšiť vzťah s partnerom si môžete spoločným varením. Budete spolu, nebudete tráviť čas na sociálnych sieťach, nasmejete sa spolu, niečo chutné si navaríte a potom aj zjete. Ideálna predstava. Zakončiť to môžete aj šteklivým dobrodružstvom v kuchyni, ktoré poteší každého chlapa.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating