Stále hľadáš svojho vysnívaného partnera, no nedarí sa ti ho nájsť? Nezúfaj, pretože ešte nič nie je stratené. Stačí sa len dobre poobzerať okolo seba a zistíš, že to naozaj nie je také ťažké. Otvor oči, pretože na týchto miestach určite niekoho stretneš. Možno svoju pravú lásku, možno flirt na jednu noc, alebo dobrého kamaráta. Neboj sa a poď do toho.

Odzadu.sk
Staň sa blogerkou

 

1. Zoznamka

Zoznamka je ideálne miesto, kde si môžeš nájsť partnera podľa tvojich predstáv. Pri vyhľadávaní zadáš požadované kritéria od veku, farby očí, vlasov, až po vzdelanie. Najlepšie na tom je, že si píšeš s cudzou osobou, ktorá ťa nevidí, takže ak máš trému alebo strach, neboj sa, pretože to nik na tebe nebude vidieť. Ak sa ti stane, že sa zoznámiš s človekom, ktorý ti nie je sympatický, stále máš možnosť červeného x alebo dokonca zablokovanie požadovanej osoby.

unsplash.com

2. Cestovanie

Pri cestovaní je najlepšie to, že okrem novej krajiny alebo miesta spoznávaš aj kultúru, históriu, zvyky či tradície. Ako bonus môžeš spoznať nových ľudí, ktorí spolu s tebou zdieľajú vášeň pre tento zaujímavý koníček. Či už sa prihovoríš niekomu ty, alebo naopak niekto tebe, je úplne jedno. Lietadlo, vlak, alebo aj vrchol hory môže byť skvelým miestom ako spoznať nových ľudí.

 

3. Šport

Ak máš v obľube šport, máš vyhraté. V posledných rokoch je totiž veľmi populárny zdravý životný štýl, takže ak si vyznávačom akéhokoľvek športu, si o krok bližšie k vysnívanému partnerovi. Nehovoriac o tom, že budeš aj dobre vyzerať. Ak si si ale nenašla k tomuto koníčku cestu nevadí, nezabúdaj, že aj obyčajná prechádzka, alebo príjemné popoludnie strávené v parku, môže byť miestom, kde spoznáš budúcu lásku.

unsplash.com

4. Bar

Všetci radi navštevujeme bary, kde nám barman namieša výborný koktail. A to je ideálne miesto na zoznámenie sa. Pri bare sa totiž vystrieda množstvo mužov, takže je len na tebe, koho si vyberieš. Ak je tanec tvojim koníčkom, využi možnosť tanečného parketu a vyzvi do tanca svoj objekt. Pod vplyvom alkoholu bude zaručene súhlasiť.

5. Práca

Ak si si myslela, že v práci si nikdy nemôžeš nájsť partnera, si na omyle. Čudovala by si sa, koľko celebrít sa zamilovalo práve v pracovnom prostredí. Výhodou je, že sa poznáte a  o partnerovi vieš dostatok informácií, takže sa nemusíš báť povestného trápneho ticha a tém o počasí.

Nezabúdaj, že možností máš veľa a aj obyčajná cesta autobusom, či venčenie psa môže byť šanca, ako si nájsť vysnívaného partnera. Je len na tebe, či budeš odvážna a oslovíš niekoho ty, alebo počkáš kým, dotyčná osoba osloví teba. Avšak ďalšia skvelá šancu už byť nemusí, tak zahoď zábrany a sprav prvý krok. Možno sa to podarí, možno nie, ale keď nejde o život, nejde predsa o nič.