Sex. Pokušenie, potešenie, relax… Nutnosť. Každý si v ňom nájde niečo svoje. A hlavne každý si rád nájde dôvod, prečo ho mať.

Odzadu.sk
Staň sa blogerkou

Často však zaúčinkuje zákon schválnosti a tak, keď je kde, nie je kedy. A keď je kedy, nie je kde. Samozrejme, úplne najhoršie je, keď nie je s kým. Ale tak nech si každý pomôže tak, ako sám vie.

No a Ty, keď máš kde, máš dokonca aj s kým, len si nikdy nevieš nájsť čas, tak potom čítaš správny článok. Pretože my ti práve teraz prinášame 5 dôvodov, prečo sa ti oplatí ráno si privstať a poriadne si to užiť.

Follow @billion.mens 😍

A post shared by Relationship Goals (@billion.couples) on

  1. Naštartuješ nie len svoje telo, ale aj svoj mozog

Sex predstavuje skvelý štart do každého dňa. Vďaka nemu totiž prekrvíš svoje orgány či cievy a nakoniec sa všetka tá krv vráti dokonca aj späť do tvojho mozgu. Potom sa nemôžeš ani čudovať, že po takejto rannej show je tvoja hlava a pamäť dokonale pripravená a zobudená na ťažký pracovný deň.

  1. Môžeš vynechať posilňovňu

Nie nadarmo sa hovorí, že sex robí ženy krajšími. Veď si len predstav, čo všetko dokážeš za takú dobrú päťminútovku stihnúť!? A hlavne, keď niektorých päť minút trvá dlhšie ako ostatných. Pamätaj, že doteraz nikto nepovedal, že spotiť sa musíš len na bežiacom páse. Je predsa len krajšou predstavou vstať z postele už o pár gramov ľahšia než s predstavou, v ktorej sa týraš vo fitku.

stocksy.com

  1. Sex je tým najlepším prebudením

Či už pre neho alebo pre teba. Veď sa robíte navzájom šťastnými, no nie? Žiaden muž sa ešte nikdy nepohneval za to, že ho jeho polovička zobudila v momente, keď mu sťahovala pyžamo. Samozrejme, keď si večer nezabudol nejaké obliecť. A platí to aj naopak. Veď sa len priznaj, že bolo celkom fajn sa zobudiť s tvárou zatlačenou do vankúša.

  1. Dobrá nálada na počkanie

Sú dni, keď sa neprebudíme s dobrou náladou či chuťou vyskočiť z postele do nového dňa. Bývame trochu nevrlí, unavení a niekedy dokonca nemáme chuť ani otvoriť oči. No a hlavne vtedy sa treba premôcť a vyštartovať po sebe ešte viac. Veď práve sex v nás aktivizuje hormóny šťastia a my sa potom vďaka nemu cítime lepšie. Len potom sa netreba usmievať až príliš, lebo hneď je každému jasné, čo za našou dobrou náladou a úsmevom od ucha k uchu je. Alebo treba kašľať na to. Veď nech závidia.

stocksy.com

  1. Sexom ku zdraviu

Keď ste to doteraz nevedeli, tak sexom sa dá predísť aj migréne či bolesti hlavy. Dokonca pomáha už prebiehajúcu bolesť aj odstrániť. Veď klin sa predsa klinom vybíja, nie? Takisto je sex výborným liekom proti vysokému tlaku, dokáže vyrovnávať hladinu cholesterolu v krvi a zatočiť so stresom.

Takže milé dámy! Keď chcete byť zdravšie, krajšie a mať skvelú náladu, tak nezabudnite po vašom milom hneď ráno skočiť. On sa určite poteší. Veď mu predsa brnknete po jeho obľúbenej strune.