Leto sa blíži ku koncu a spolu s ním sa skracuje aj obdobie voľna a dovoleniek. Ak máš trochu času nazvyš a nevieš čo s ním, dovoľ mi podsunúť ti zopár dobrých filmov, ktoré stoja za to, aby si ho nimi vyplnila.

  1. Polnoc v Paríži ( Midnight in Paris, 2011) – komédia/ romantický/ fantasy

Skvelá hudba, príjemná atmosféra, trocha romantiky a histórie umenia k tomu. Ak máš chuť na niečo ľahké, uvoľnené a zároveň zaujímavé, odporúčam ti práve tento film. Stále sa k nemu rada vraciam, pretože ma dokáže vtiahnuť do jednotlivých storočí a dokonalo priblížiť atmosféru vtedajšieho spoločenského života vo Francúzsku.

youtube.com

  1. Hore za láskou ( Up for love, 2016 ) – komédia/ romantický

Film, ktorý v sebe skrýva pekný odkaz. Do krásnej, vtipnej a úspešnej Diane sa zamiluje veľmi šarmantný, vtipný a bohatý muž. Vyzerajú ako dokonalý párik, avšak má to jeden háčik. Diane je o pár ( dosť ) cm vyššia ako on. Vrelo odporúčam všetkým dievčatám, ale aj chlapom, ktorí majú svoju predstavu o tom ako má vyzerať dokonalý párik.

youtube.com

  1. Ako byť single ( How to be single, 2016) komédia/ romantický

Ak si sa ocitla po dlhej dobe v partnerskom vzťahu zrazu sama, tento film ťa prevedie ako naložiť so svojou opäť nadobudnutou slobodou. Prinesie ti mnoho úsmevných situácií a zároveň poukáže na to, že byť sama z času na čas nezaškodí, ba práve naopak, pomôže ti objaviť krásy single života.

netflix.com

  1. Má ma rád, nemá ma rád ( Flipped, 2010 ) – komédia/ romantický/ drama

Milujem príbehy, ktoré zachytávajú život dvoch ľudí, ktorí sa poznali odmalička, a ukazujú nám ako spolu postupne vyrastali a prekonávali základnú či strednú školu, a rôzne životné nástrahy. Táto veľmi jemná romantická komédia ti ukáže ako to chodí aj v bežnom živote, kedy sa malé dievčatá tajne zamilovávajú do svojich spolužiakov, ktorí ich až postupom času začnú vnímať inak ako len kamarátky.

youtube.com

  1. S láskou, Rosie ( Love, Rosie 2014 ) – Komédia/ romantický

Aj ty máš svojho najlepšieho priateľa, s ktorým dokážeš prebrať všetko na svete a vôbec sa pred ním nehanbíš? Perfektne si rozumiete, ale stále ste len kamaráti aj keď vám všetci navôkol tvrdia, akoby ste sa k sebe hodili? Možno si to ani sama neuvedomuješ, ale niekedy je dobré pozrieť sa na svojho kamaráta aj z inej stránky. Tento film ti ukáže príbeh dvojice najlepších priateľov, ktorí sa do seba postupom času zamilovali, aj keď o tom dlho sami ani len netušili.

youtube.com

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.