Romantické filmy
Instagram/eraseunaestrella/stationrobbins

Aj keď sa hovorí o tom, že mesiac máj je lásky čas, nikto nemôže oponovať tomu, že v decembri to má väčšie grády. Vianoce majú svoje čaro – každý si začne uvedomovať, na čom mu naozaj záleží, venuje sa rodine, otvára svoje srdce láske. Je to magický čas, ktorý si chceš užiť v teple domova so šálkou dobrej čokolády v ruke. A keď si k tomu pustíš romantické filmy, nemôže to byť ani lepšie!

My sme pre teba vybrali niekoľko tipov, ktoré patria k našim najobľúbenejším. Či už máš dušu romantičky alebo nie, určite ťa presvedčia o tom, že láska k Vianociam jednoducho patrí.

Love Hard

Predstav si, že si na zoznamke nájdeš dokonalého chlapa. Nie len, že si skvele rozumiete, ale je tam aj fyzická príťažlivosť. To sa stalo hlavnej hrdinke v tomto filme, ktorú stvárňuje krásna Nina Dobrev. Tá sa rozhodla svojho milého prekvapiť, no nečakala, že prekvapená ostane aj ona. Príbeh, ktorý ti ukáže, že láske nezáleží na výzore.

Last Christmas

Láska môže človeka doslova vytiahnuť z dna. Aj keby mala byť len v naše hlave. O tom sa presvedčila Kate (Emilia Clarke), ktoré je skôr problémovou ženou. Aj keď dostala od života druhú šancu, nedokáže si ho užívať. Až kým sa pred ňou neobjaví on …

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieLife