Red flags vo vzťahu

Je veľmi dôležité, ako sa k sebe vo vzťahu správame. Určite občas každý z nás môže urobiť nejakú chybu, nezachovať sa podľa predstáv partnera a tým ho aj uraziť. Avšak, týchto 5 “red flags” vo vzťahu by sa diať v žiadnom prípade nemali. 

Ak sa takto správa, tak je dosť možné, že si ťa vôbec neváži a nezaslúži si tvoju lásku. 

Neodpisuje hodiny alebo až dni

Je iné, pokiaľ je v práci a naozaj má toho veľa, a tak ti odpíše až o niekoľko hodín. Ale pokiaľ sa mu ozveš ráno a odpoveď príde až večer, dokonca až na druhý deň alebo o niekoľko dní a pri tom vieš, že nie je v práci resp. nerobí nič dôležitého, to už je dosť zvláštne, nemyslíš? Pravdepodobne mu nezáleží na komunikácii s tebou a na tom, aby ste o sebe niečo vedeli.

Nikdy nevieš, čo máš od neho očakávať

Jeden deň je úžasný a básni o tom, ako veľmi ťa miluje a na druhý deň je už chladný a ignoruje ťa. A takto sa to stále strieda. A pri tom ani nechce odpovedať na tvoje otázky, prečo sa tak správa.

Nuž, je ťažké sa nachádzať v takomto vzťahu, keď ani nevieš, ako sa k tebe partner zajtra zachová. Nedá sa vytvoriť žiadne blízke puto, nastoliť nejakú stabilitu vo vzťahu a byť si istá, že si naozaj milovaná a chcená.

Nedokáže si na teba nájsť čas

Pracuje od rána do večera, potom ide na tréning a potom ide spať. O tom, že by ste sa aspoň na chvíľu stretli alebo aby ste išli už len na spoločný obed alebo večeru, nie je ani reč. Cez víkend sa preferuje venovať len svojim záľubám a kamarátom. Ozve sa ti väčšinou len vtedy, keď sa mu zrušia jeho plány a až vtedy ti povenuje nejaký ten svoj čas.

Nezaslúžiš si takéto správanie, keď si tvoj milovaný človek na teba nedokáže nájsť čas. Na tvojom mieste by som radšej zvážila, či si vôbec zaslúži tvoju lásku.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane. 

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieDating